Kia Modellerinde Bahar İndirimi Kampanyası

0
593

Kampanya süreçleri hızlı bir şekilde başladı ve Kia kampanyaları ile alakalı olarak da en yeni seçenekleri inceleyeceğiz. Kısa bir süre içerisinde otomobil teknolojileri anlamında yenilikler yaratan ve bununla birlikte araç tasarımlarında da modernleşme yoluna giden Kia, araçlarını daha yaygın hale getirme çabası içerisinde de diyebiliriz.

Kia indirimleri zaten ülkemiz genelinde belirli aralıklar ile yapılan ve insanların da çok ciddi anlamda takip ettikleri unsurlardan birisi olarak dikkat çekiyor diyebiliriz. Yakın bir zaman içerisinde bu alanda da yenilikler meydana geldi. Bahar aylarının gelmesi ile birlikte Kia, bonkör kimliğini ortaya çıkarmaya da başladı diyebiliriz.

Kia Bahar Kampanyaları

kia-fiyat-listesi

2016 model Kia arabalar, tasarım ve özellik anlamında diğer markalara nazaran çok daha fazla yenilikçi seçenekleri sizlere sunuyor ve bu anlamda bir yenilik sağlıyor. Türkiye, her geçen gün araba konusunda çok daha fazla büyüyen ve tüketen bir ülke durumunda. Dolayısı ile tercihler de bunun üzerinde çok fazla tercih ediliyor da diyebiliriz.

Kia markasının 2016 yılı bahar ayları için özel olarak hazırlamış olduğu indirimler ile birlikte sıfır otomobil sahibi olmayan kalmayacak. Farklı modeller için uygulanan indirimlerde aynı zamanda 2015 yılı modelleri ile alakalı olarak da yenilikçi seçenekler sizlere sunuluyor. İndirim detayları aşağıdaki gibi listelenmektedir;

  • Kia Rio Hatchback Modellerinde 2.100 TL’ye Varan İndirimler
  • Kia Cee’d Sportywagon Modellerde 1.900 TL’ye Varan İndirimler
  • Kia K2500 Modellerinde 3.600 TL’ye Varan İndirimler
  • 2015 Model Tüm Sıfır Kia Araç Modellerine Özel İndirimler

Gibi seçenekler en iyi şekilde sizlere sunuluyor. Kendinize en yakın Kia yetkili satış bayiliklerine başvurarak bu anlamda sunulan en iyi seçenekleri çok daha yakından inceleyebilirsiniz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde markanın çok daha iyi adımlar atacağını da az çok tahmin ediyoruz. Zira araç modelleri ile alakalı Kia büyük bir evrimleşme içerisine girdi. Bunları da daha yakından analiz edebiliyorsanız kaliteli bir araç seçebilirsiniz.

Kia Test Sürüşü Günleri Başladı

kia-fiyat-listesi-2

Son dönemlerde tüm otomobil üreticilerinin iyi bir pazarlama tekniği olarak görmekte olduğu test sürüşü günlerine Kia markasının da başladığını biliyoruz. Hem araçlarını çok daha yaygın hale getirmek, hem de insanlara bu anlamda güven inşa etmek son derece iyi seçenekleri de sizlere sunuyor desek sanıyorum ki yanılıyor olmayacağız.

Test sürüşü indirimleri birçok markada olduğu gibi Kia markasında da geçerli. Gidip aracı bizzat kullanarak test edebildiğiniz gibi aynı zamanda indirimli olarak sıfır model araç sahibi olabilme şansına da sahip olabileceksiniz. Kısacası bahar dönemi sıfır otomobil almak isteyen herkes için son derece iyi seçenekleri sunacak. Değerlendirmek size kalmış.

Kia test sürüşü indirim listesi aşağıdaki gibidir.

kia-fiyat-listesi-1

Test sürüşü için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

kia test sürüşü formu

Kia Sıfır Araç Kredileri

Araç kredileri konusunda da en uygun faiz seçeneklerini sizlere sunacak olan Kia, tüm müşterilerine araç alma sürecinin her aşamasında destek verme konusunda da en iyi markalardan biris durumunda. %0,99 faiz oranları ile birlikte alacağınız araç kredisi sayesinde sıfır model Kia araç sahibi olabilme şansına da sahip olabiliyorsunuz.

Bu konu ile alakalı olarak net bir şekilde bilgi sahibi olmak ve indirimlerden yararlanabilmek için tek yapmanız size en yakın şubelere başvurmak olacak. Yakın bir süreç içerisinde yeni kampanyalar ile alakalı olarak bilgi sahibi olabilmek adına da web sitemizi günlük olarak ziyaret etmeyi ihmal etmeyiniz.

Bir önceki yazımız olan Toyota 2015 Model Araçlarda Sezon İndirimleri başlıklı yazımızda araç kampanyaları, Sıfır Araç İndirimi ve Toyota 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here