Kia Araç Modellerinde Büyük İndirimler Mayıs Ayında Sizlerle

0
504

Bildiğimiz gibi son dönemlerde satış rakamları ile ciddi anlamda ön plana çıkan markalardan birisi olan Kia kampanyaları insanlar tarafından fazlası ile takip ediliyor. Bizlerde mümkün olan en hızlı ve en doğru şekilde sizlere bilgiler sunarak fikir sahibi olmanıza da yardımcı olma amacı içerisine giriyoruz. Türkiye bu anlamda sürekli ilerliyor.

Kia indirimleri ile birlikte sıfır araç satışları konusunda diğer markalara nazaran çok daha ciddi bir şekilde ön plana çıktığı gibi piyasayı domine etme konusunda da diğer markalara nazaran daha etkin seçenekler üzerinde de duruyor diyebilme şansına sahibiz. 2016 yılı da markanın büyümek için en çok heveslendiği senelerden birisi oluyor.

İsteyebileceğiniz tüm araç sınıflarında sunulan ciddi indirim oranları ile birlikte sizlerde sorunsuz bir şekilde sıfır model Kia sahibi olabilme şansına sahip olacaksınız. Şimdi resmi internet sitesinde de yayınlanan resmi indirim seçenekleri ile alakalı olarak model model sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirme yoluna gitmek istiyoruz.

KIA Sportage GT-LİNE Modellerinde 10.000 TL’ye Varan İndirimler Başladı

SUV sınıfının birkaç senelik dilim içerisinde en çok ön plana çıkan araç modellerinden birisi olarak dikkat çeken Sportage GT-LİNE modeli alacaklara sunulan bahar indirimleri ile birlikte 10.000 TL’ye varan cazip indirim seçenekleri sunuluyor. Bu deneyimi en uygun fiyatlar ile yaşayabilmeniz için sizlere tam anlamı ile mükemmel bir deneyim de sunuluyor diyebilme şansına sahibiz.

2 yıl ya da 60.000 KM yasal garanti kapsamında alabileceğiniz bu araç modeli ile birlikte en ufak bir sorun yaşamadan mükemmel fiyatlar ile satın alma yapabilme şansına da sahip olabileceğinizi unutmayın. Türkiye genelinde de çok satan bir araç olması nedeni ile ayrıca dikkat çeken bir detay olarak da dikkat çekiyor diyebiliriz.

KAMPANYA DETAYLARI: 10.250 TL, KIA Sportage GT-Line Exclusive 1.6L T-GDI 177PS DCT 4×4 model araçlar için tavsiye edilen indirim miktarıdır. İlanda yayınlanan KIA model araçların birleşik yakıt tüketim değerleri 6,3 L – 7,5 L/100 km, birleşik CO2 emisyon değerleri 156 g – 175 g/km arasında değişmektedir.

KIA binek aracınız, 2 yıl ya da 60.000 km yasal garanti altında olup anahtar teslim tarihinden itibaren, toplamda 5 yıl ya da 150.000 km boyunca KIA Özel Garanti Onarım Güvencesi ile güvence altına alınmaktadır. Görseldeki araçlar ile satışa sunulan araçlar arasında farklılık bulunabilir.

1.grsl

KIA Rio Deneyimini Yaşamanın Şimdi Tam Fırsatı

Binek araç sınıfında markanın en çok güvendiği modellerinden birisi olan ve 2016 yılında da fark yaratmayı başaran Rio modeli ile alakalı olarak sunulan indirimler sayesinde de en ufak bir sorun yaşamaksızın bu aracı satın alabilme şansına da sahip olabileceksiniz. Aracın tasarımı ve sunduğu konfor zaten sınıfının en iyilerinden birisi olarak dikkat çekiyor.

Bu mükemmel aracı kısa bir zaman dilimi içerisinde satın almak isteyenler için 1.800 TL’ye varan indirim seçenekleri tüm yetkili satış merkezlerinde sizleri bekliyor. Araç alımlarınızda aynı zamanda Kia markasının sizlere sunduğu farklı ayrıcalıklar sayesinde de kendinizi iyi hissedeceksiniz.

KAMPANYA DETAYLARI: 1.800 TL, KIA Rio HB 1.25L benzinli model araçlar için tavsiye edilen indirim miktarıdır. İlanda yayınlanan KIA model araçların birleşik yakıt tüketim değerleri  3,9L – 6,3 L/100 km, birleşik CO2 emisyon değerleri 102 g – 147 g/km arasında değişmektedir.

KIA binek aracınız, 2 yıl ya da 60.000 km yasal garanti altında olup anahtar teslim tarihinden itibaren, toplamda 5 yıl ya da 150.000 km boyunca KIA Özel Garanti Onarım Güvencesi ile güvence altına alınmaktadır. Görseldeki araçlar ile satışa sunulan araçlar arasında farklılık bulunabilir.

Bir önceki yazımız olan Honda Sıfır Otomobil Alanlar Kasım 2016'da Ödeme Başlıyor başlıklı yazımızda Honda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here