Hyundai Yeni i30 CW İncelemesi

0
458
Yeni Hyundai i30 CW
Yeni Hyundai i30 CW
Yeni Hyundai i30 CW
Yeni Hyundai i30 CW

Yeni Hyundai i30 CW, hayata bakış açınızı değiştiriyor. Ustaca düşünülmüş kıvrımlarıyla led gündüz farları sayesinde açık havada kolaylıkla fark edilen araç, panaromik cam tavanı sayesinde kullanışlılığı arttırıyor. Araç içerisinde ferah ve geniş bir alan sunan panaromik tavan, isteğinize göre karartılabiliyor ve rüzgar saptırıcısı sayesinde seyahat esnasında rahatınızı sağlıyor. Yeni Hyundai i30 CW’de ki geri görüş kamerası ise aracınızla geri geri gittiğinizde otomatik olarak devreye giriyor ve görüntüyü renkli olarak dikiz aynasına yansıtıyor. Böylece aracınız park etmekte çok daha kolay hale geliyor. Araçta bulunan yeni 16inç’lik jantlar ise hafifliği sayesinde yakıt tasarrufuna yardımcı olurken araçta standart olarak sunulan spoyler hem yol tutuşu sağlıyor, hem aracın aerodinamikliğini arttırıyor, hemde aracınızda sportif bir hava uyandırıyor.

Yeni Hyundai i30 CW İç Tasarım
Yeni Hyundai i30 CW İç Tasarım

İç mekanda bej ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunan i30 Cw, 528 litre bagaj hacmiyle göz dolduruyor.  Elektrikli sürücü koltuğu sayesinde en rahat pozisyonu bulmanıza yardımcı olan araç, aynalar ve cam için tasarlanan kontrol paneli ile ayarlamaların daha kolay yapılmasına olanak sağlıyor. Tüm modellerinde bulunan arka ve önde minimum ikişer adet hoparlörler eşşiz ses zevki sunarken, torpido gözünde yer alan içecek soğutucu bölmesi ise içeceklerinizin sürekli soğuk kalmasını sağlıyor. ESP,VSM ve 7 hava yastığı gibi güvenlik unsurları barındıran Yeni Hyundai i30 CW, çok işlevli direksiyonu ile birçok fonksiyonu tek parmak hareketiyle harekete geçirmenizi sağlıyor. 1.6 CRDi (Dizel) 6 İleri Düz ve 1.6 CRDi (Dizel) 6 İleri Otomatik olmak üzere iki farklı motor seçeneği sunan araç, Style ve Elite olmak üzere iki farklı donanım paketine sahip.

Yeni Hyundai i30 CW Özellikleri
Yeni Hyundai i30 CW Özellikleri

Bir önceki yazımız olan Yeni Honda Civic Sedan Kampanyası başlıklı yazımızda Honda Civic Kampanyası, Honda Kampanyaları ve Yeni Honda Civic Kampanya hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here