Hyundai Dünya Kupasına Özel Satış Kampanyaları

0
429
Hyundai Dünya Kupası Kampanyası
Hyundai Dünya Kupası Kampanyası
Hyundai Dünya Kupası
Hyundai Dünya Kupası

Dünya Kupası heyecanının başlamasıyla birlikte, kupa şerefine sayısız kampanyalar düzenleniyor ve dünya kupası evinize kadar geliyor. Dünya kupasının başlamasıyla birlikte sayısız markada,sayısız üründe ve sayısız sektörde çeşitli kampanyalar yapıldığını hepimiz televizyonlarımızın karşısına geçtiğimizde görüyoruz. Bu kampanyalar furyasına otomobil dünyasını da katmamak olmaz elbette. Bu dünya kupası sezonunda en çok adından söz ettiren otomobil markası ise Hyundai. Dünya kupası heyecanına ortak olan Hyundai, özel kampanyalar ile müşterilerine çok cazip teklifler sunuyor.

 

Hyundai Dünya Kupası Kampanyası
Hyundai Dünya Kupası Kampanyası

Şimdi Hyundai İx35’ler 3bin TL indirimle 68.600TL’ten başlayan rakamlarla satılırken, yüzde 0.93 faiz oranıyla 30bin TL’ye 30 ay taksit imkanı sunuyor. Hyundai i20’ler için ise 18bin TL’ye yüzde 0 faiz oranı ve 18 ay vade seçeneği mevcut. Aracın başlangıç fiyatı ise 38.000TL. Hyundai Accent Blue’lar da kampanyadan nasibini alıyor. 46.100TL’de başlayan satış rakamlarına sahip olan Accent Blue 30bin TL’ye yüzde 0.93 faiz oranı ve 30 ay vade seçeneği sunuyor. Hyundai Elentralar ise 55.900 TL başlangıç fiyatı ile 30 ay vadeli yüzde 0.93 faiz oranın sahip 30bin TL avantajına sahip. Hyundai ix35,Elentra,i20,Accent Blue ve Elentra’lar, ortalama 4.3 yakıt tüketimine sahipler ve 8,8 lt/100 km ‘de110-205 g/km arasında CO2emisyonu gösteriyorlar. Eğer sizlerde yeni bir Hyundai sahip olmak istiyorsanız veya eski aracınızdan sıkıldıysanız, yeni bir araç sahibi olmanın şimdi tam sırası. Dünya kupası bitmeden hemen bir Hyundai Yetkili Satıcısı’na uğrayın, sizlerde çok cazip koşullarla yeni bir araba sahibi olun.

Hyundai Kampanyaları
Hyundai Kampanyaları

Bir önceki yazımız olan Toyota ve Hyundai 2014 Nisan Ayı Kampanyaları başlıklı yazımızda Hyundai kredi Nisan ayı kampanyası ve Toyota'nın nisan ayı kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here