Hyundai Accent Blue Özellikleri ve İncelemesi

0
596
Yeni Hyundai Accent Blue Tasarımı
Yeni Hyundai Accent Blue Tasarımı

Yeni Hyundai Accent Blue, ön tasarım olarak geliştirilmiş gövdesiyle bütün sis farları ile geniş ve agresif bir yapı oluşturuyor. Krom kaplı geniş kenarları ile kıvrımlı hatlara sahip olan yeni araç, ön farları ile gücü yansıtan karakterli yapısı sayesinde oldukça beğeni topluyor. Geniş hacimli kaputu, akıcı stili ve yenilikçi tasarımıyla sınırları biraz daha yukarı taşıyan araç, geceleri optimum aydınlatma sağlayan farları ile siyah çevresi sayesinde Accent Blue’ya elit ve seçkin bir görünüm kazandırıyor. Yeni tasarımı sayesinde biraz daha lüksleşen görünüşü ile pürüzsüz yüzeyi sayesinde şık bir işçiliğe sahip olan araç, reflektörlü arka tamponlar ve gövdeye paralel olarak kıvrılan arka stop lambaları ile uyumlu bir görünüme sahip. Yeni Hyundai Accent Blue, kısa burun tasarımı ve gövde üzerindeki yeniden çizilen çizgileri ile tavan yapısını da ön planda tutuyor. Spor bir otomobil ruhuna da sahip olan araç, 14inç genişliğindeki alaşımlı şık ve çelik jantlarının yanı sıra, 16inç seçeneği de sunuyor.

Yeni Hyundai Accent Blue Tasarımı
Yeni Hyundai Accent Blue Tasarımı
Hyundai Accent Blue
Hyundai Accent Blue

Yeni Hyundai Accent Blue, ABS fren sistemi ile güvenliği maksimize ederken, gerek ıslak ve kaygan yollar olsun, gerekse diğer zor koşullardaki yollar olsun, ABS sensörleri sayesinde kilitlenmeyen fren sistemini devreye sokuyor ve tekerleklerin kilitlenmesini engelleyerek kontrolü kaybetmemeniz için ekstra verim sağlar. Hem sürücü için hem de ön yolcu için hava yastığı bulunan araçta, iki adet perde, iki adet yan hava yastığı da mevcut.

Hyundai Accent Blue Güvenlik Özellikleri
Hyundai Accent Blue Güvenlik Özellikleri
Hyundai Accent Blue Arka Görünüş
Hyundai Accent Blue Arka Görünüş

1.4 D-CVVT CVT (Sürekli Değişken Oranlı Şanzıman), 1.6 CRDi 6 İleri Düz, 1.4 D-CVVT 6 İleri Düz ve 1.6 CRDi 4 İleri Otomatik  seviyesinde dört farklı motor seçeneği bulunan araç, seçeneklerine  göre farklı donanımlar sunuyor.

Hyundai Accent Blue İç Tasarım
Hyundai Accent Blue İç Tasarım

Bir önceki yazımız olan 2013-2014 Hyundai ix35 Fiyat Listesi başlıklı yazımızda 2013 Hyundai ix35 Fiyat Listesi, 2014 Hyundai ix35 Fiyat Listesi ve Hyundai ix35 Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here