Honda Sıfır Otomobil Alanlar Kasım 2016’da Ödeme Başlıyor

0
510

Yeni sene geldi ve Honda kampanyaları da tüm hızı ile siz değerli otomobil alacaklara sunulmaya devam ediyor. Ülkemiz genelinde birkaç aylık dilim içerisinde özellikle markanın araçlarına karşı muazzam bir ilgi ortamı söz konusu. Hal böyle olunca beklentiler artıyor ve herkes için iyi seçenekler ortaya çıkarmak için markalar mücadele etme yoluna gidiyor.

Honda’nın araç tasarımlarında son dönemde yaptığı büyük yenilikler ile birlikte çok daha geniş kitlelerce tercih edilen bir marka olması da ayrıca ilgi çekici unsurlardan birisi olarak dikkat çekiyor diyebiliriz. Türkiye genelinde her geçen gün yenilikçi adımlar ortaya çıkıyor ve bu yenilikçi adımların da insanlar arasında konuşuluyor olması markayı bir adım daha ön plana çıkarıyor.

2016 yılına özel olarak hazırlamış oldukları kampanya ile birlikte aslında herkesi Honda otomobil sahibi yapabilmek adına da çok ciddi bir adım atıyor. Şimdi araç alanların ödemelerini sonraki aylarda ödemeye başlama sözü veriyor. Yakında neler olur bilinmez ancak şu sıralar bir Honda almanın tam zamanı diyebiliriz.

HONDA CIVIC ALIMLARINDA KASIM’DA ÖDEME FIRSATLARI

Türkiye’nin günümüzdeki en göz önünde markalarından birisi olarak dikkat çeken ve fark yaratan Honda, kısa bir süre dilimi içerisinde geliştirmiş olduğu araç modelleri ile de herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Herkes sıfır model araç sahibi olabilsin diye de sunduğu ödeme kolaylıkları ile ön plana çıkıyor diyebilme şansına sahibiz.

Markanın en göz sevilen modellerinden birisi olarak dikkat çeken Civic modelini satın almak isteyenler araçlarını şimdi alıyor ve KASIM 2016 tarihi itibari ile ödemeye başlıyor. Üstelik mükemmele yakın kredi faiz oranları ile çok avantajlı fiyatlardan da yararlanabilme şansına da sahip olabileceğinizi untumamanız sizler adına iyi olacaktır.

30.000 TL araç kredisi alımlarınıza 18 ay boyunca %0,98 faiz oranı imkanları ile son derece kolay bir şekilde sıfır Honda Civic otomobil sahibi olabilme fırsatı tüm Honda yetkili satış merkezlerinde sizleri bekliyor. Dilerseniz online formu kullanarak da bu anlamda başvurularınızı tamamlayabilme şansına da sahip olabiliyorsunuz.

ONLİNE FORM SAYFASI VE KAMPANYA DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

CR-V_mart-160307

HONDA CR-V KREDİNİZİ ŞİMDİ ALIN, 1 SENE SONRA ÖDEYİN

Honda markasının 4×4 SUV sınıfı araçlarından birisi olarak dikkat çeken ve satış rakamları ile de göz önünde bulunan CR-V modeli ile alakalı olarak da aracı satın alacaklar için son derece avantajlı olanaklar sunulmaya da devam ediyor. Mükemmel performans, mükemmel ödeme fırsatları ile ayağınıza geliyor.

Honda CR-V alacaklar şimdiden araç kredisini alıyor ve tamı tamına 1 sene sonra ödemeye başlıyor. Bu büyük ödeme kolaylığı sayesinde marka hem hedef kitlesine kısa bir zaman dilimi içerisinde ulaşıyor hem de CR-V deneyimini yaşamak isteyen herkese de bu anlamda maddi anlamda çok ciddi bir kolaylık sunulmuş oluyor da diyebiliriz.

TEST SÜRÜŞÜ GÜNLERİ KAÇMAZ

Herkes Honda markası araçlarının deneyimini yaşayarak fikir sahibi olsun ve bilinçli bir şekilde satın alma yapabilsin diye test sürüşü günleri tüm hızı ile devam ediyor. Size en yakın Honda yetkili satıcılarına giderek araç satın almadan önce test sürüşü deneyiminden yararlanarak satın alma yapabiliyorsunuz.

Test sürüşü sonrasında araç alımlarınızda ise cazip indirim oranlarından sorunsuz bir şekilde yararlanabilme şansına da sahip olabileceğinizi kesinlikle unutmayın. Yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni bilgileri sizlere sunacak ve kampanyalardan haberdar olmanıza da yardım edeceğiz. Bizi takip etmeyi ihmal etmeyi.

Bir önceki yazımız olan Dacia Sandero ve Dokker Alacaklara Uygun Fiyatlı Kredi İmkanı başlıklı yazımızda araç kredileri ve Dacia kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here