Honda HR-V Türkiye Pazarına Resmen Girdi

0
613

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak Türkiye pazarına giriş yapan Honda HR-V modeli ile alakalı olarak mükemmel gelişmeler yaşanıyor. Honda markasının SUV sınıfı için geliştirdiği ve insanların ciddi anlamda ilgisini çektiği araç modellerinden birisi olarak dikkat çeken model, görüntüsü ile ve özellikleri ile önceki modellerine nazaran ciddi bir şekilde fark yaratıyor.

Honda HR-V Türkiye için merak ile beklenen ve haberlerinin çıkmaya başladığı zamanda dahi insanlar üzerinde ilgi uyandıran modellerden birisi olarak dikkat çekiyor diyebiliriz. Görüntüsünde ki farklılık, iç dizayn olarak modern seçenekleri üzerinde barındırması ve aynı zamanda konsept olarak da yenilikler içermesi ayrıca ilgi çekici bir detay diyebiliriz.

Markanın ülkemizde ki tüm yetkili satış merkezlerinde aracı satışa sunmuş olması, insanların kısa vadede resmi internet sitesi üzerinden de aracı incelemeye yönelik olarak heyecanını da arttırdı. Motor seçenekleri ile alakalı olarak da yenilikleri sizlere sunan araçlardan birisi olarak dikkat çeken aracı bizde sitemizde sizler için inceleme altına almak istedik.

Honda HR-V Teknik Özellikleri

Bildiğimiz gibi geçmişten günümüze ülkemizin en çok takip edilen ve araç satan markalarından birisi olarak ön plana çıkan Honda, her geçen sene kendi çizgisini geliştirdiği gibi araç modelleri üzerinde de modern dokunuşlar yaparak insanların beklentilerini çok ciddi bir şekilde arttırma yoluna gidiyor da diyebiliriz. Fark yaratan bir detay.

Motor segmenti açısından kalıbına göre oldukça performanslı ve ilgi çekici bir araç modeli olarak dikkat çeken Honda HR-V, kendi sınıfındaki diğer araçlar ile kıyaslandığı zaman ülkemiz için SUV sınıfı araçlar arasında en ideal seçenekleri sahiplerine sunuyor. Kısacası beklentileri her anlamda karşılayan kaliteli bir araç modeli de diyebiliriz sanırım.

Türkiye için iki farklı motor ve iki farklı şanzıman modeli ile yine farklı fiyat seçenekleri sunarak satışa sunulan bu araca ilk günlerden talebin yoğun olması da marka yetkililerini sevindiren bir diğer unsur olarak dikkatleri üzerine çekiyor diyebiliriz. Kısacası sektöründeki diğer araçları ciddi anlamda kıskandıran ve rakip olan bir araç modeli oldu diyebiliriz.

Honda HR-V İç ve Dış Tasarım

Tasarım anlamında detaylar üzerinde son derece ciddi bir şekilde durulmuş olan yeni nesil SUV sınıfı araçlardan birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Yukarıdaki resim galerisini gezerek araç ile alakalı olarak görüntü anlamında merak ettiğiniz tüm seçenekleri net bir şekilde görebilme şansına sahip olabileceğinizi unutmayın.

Kalıplı bir kasa yapısına sahip olan aracımızda Xenon far teknolojisi dikkat çekiyor. Metalik boyası ile birlikte ayrı bir görünüme kavuşan araç, aynı zamanda özel tasarım çelik jantı ve geniş bagaj hacmi ile tam bir aile aracı olduğunu da bizlere net bir şekilde kanıtlıyor. Genişlik anlamında da tam bir efsane diyebiliriz.

İç tasarımında dikkat çeken birçok farklı detay var diyebiliriz. Öncelikle otomatik açılabilir cam tavan ciddi anlamda dikkat çekiyor. Özel tasarım konsol ve mükemmel konumlandırılmış multimedya ekranı ile dikkat çeken araç, bagaj hacmi anlamında sizlere normal üstü seçenekler sunuyor. Güvenlik özellikleri anlamında da yeni nesil teknolojileri içerisinde barındırıyor diyebileceğimiz araçlar arasında.

Honda HR-V Türkiye Fiyat Listesi

Türkiye’de resmi olarak satışa sunulan ve resmi internet sitesi üzerinde de tanıtım sayfasının tasarımı biten bu mükemmel aracın fiyat seçenekleri anlamında da sizlere çeşitli seçenekleri sunması ayrıca ilgi çekici seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor desek sanıyorum ki yanılıyor olmayacağız. FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN.

Bir önceki yazımız olan 2017 Lincoln Continental Resmen Görüntülendi başlıklı yazımızda 2017 Lincoln Continental, 2017 Lincoln Continental Fiyatı ve 2017 lincoln continental iç ve dış tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here