Honda Haziran 2016 Kampanyası ile Şimdi Al, Aralık’ta Öde

0
539

Bugün ki haberimizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte Honda kampanyaları ile alakalı olarak bu aya özel sunulan en yeni seçenekleri çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olacağız. Ülkemizde en çok satan markalardan birisi olan ve zaman içerisinde araç tasarımları ile de farkını ortaya koymayı başaran Honda, bomba gibi ilerliyor.

2016 Honda Civic modeli ile birlikte piyasayı ciddi anlamda domine eden ve spor görünüme sahip bu modelin insanlar üzerinde ilgi çekici bir algı yaratması da ayrıca ilgi çekici unsurlardan birisi olarak dikkat çekiyor demek yanlış olmaz. Şimdilerde ise herkes bu otomobili alabilsin diye yeni seçenekler sunulmaya da devam ediyor diyebiliriz.

Honda indirimleri ile alakalı olarak Haziran ayına özel sunulan seçenekleri sitemiz içerisinde sizlere sunmak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olmak istedik. Bu indirim haberleri insanları olduğu yerden kaldırır ve kısa bir zaman dilimi içerisinde en yakın Honda bayisine götürerek araç aldırır demek de yanlış olmaz.

Uygun Honda Araç Kredisi Faiz Oranları ile Civic Sahibi Olun

Son dönemlerde özellikle tüm markaların araç kredilerinde sunduğu uygun seçenekler ile birlikte satış rakamlarını arttırması, Honda markasını da bu anlamda ciddi bir şekilde harekete geçirmiş gibi görünüyor. Uygun fiyatlar ile araç kredisi sahibi olma fırsatı sizlere sunuluyor. Fiyatlar her anlamda fark yaratıyor.

2016 model Honda Civic alımlarınızda kullanmak üzere alacağınız 30.000 TL araç kredisine 18 ay vade ile birlikte sadece %0,92 faiz oranı ile sahip olabilmek şimdilerde sizlerin elinde. Honda resmi internet sitesi üzerinde de başvuruya açılmış olan bu kampanya Haziran ayı sonuna kadar aktif bir şekilde devam edecek ve kaçıranlar ciddi anlamda üzülecek.

2016 model Honda Civic alımlarınızda aynı zamanda sigorta ve kasko anlamında da ciddi şekilde sürprizler sizleri bekliyor olacak. Bu sayede aldığınız arabadan her şekilde kar edecek, mükemmel bir otomobile sahip olma fırsatına da sahip olabileceksiniz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni kampanyalar resmi internet sitesi üzerinden sizlere sunulacak.

civic-sedan-kamp-160606

İndirimli Honda Civic Şimdi Alın, Aralık 2016’da Ödemeye Başlayın

Honda markası satış rakamlarını ciddi şekilde tırmandırmak için sizlere mümkün olan en iyi seçenekleri sunabilmek adına ciddi adımlar atmış gibi görünüyor. 2016 model Honda Civic alacaklara Haziran ayına özel olarak 1500 TL’ye varan takas desteği sunuluyor ki bu indirim, sizlere sunulan ek bir indirim olarak da dikkatleri çekiyor.

61.490 TL’den başlayan indirimli fiyatlar ile sahip olabileceğiniz bu mükemmel aracı şimdi alanlar, ödemeye ciddi anlamda sonraki süreçte başlıyor. Haziran ayı içerisinde 2016 model Honda Civic alacaklar şimdi alıyor, ödemelerine ise Aralık 2016 tarihinde başlıyor. Bu büyük avantaj ile birlikte araç deneyimini en iyi şekilde yaşama şansına erişiyorsunuz.

Bu kampanyaların tamamı 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanyadan sorunsuz bir şekilde yararlanmak için resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Başvuru formunu doldurarak kampanyadan yararlanacak kişiler arasına kısa süre içerisinde dahil oluyorsunuz. KAMPANYA KATILIM FORMUNU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYIN.

cr-v_2016_kamp-160606

Honda CR-V Kredi İmkanı da Kaçmamalı

Honda krediler konusunda farklı modellerini de ön plana çıkarmaya devam ediyor. 2016 model Honda CR-V alımlarınızda 60.000 TL araç kredisine 36 ay vade ile %1,32 faiz oranı ile sahip oluyorsunuz. Üstelik aracı şimdi alıyorsunuz, kredinizin ödemesini tam 1 yıl sonra ödemeye başlıyorsunuz. Bu denli kolay ödeme seçenekleri sunulan bir süreçte Honda tutkunları yerlerinde kesinlikle oturmamalı.

Bir önceki yazımız olan Citroen Haziran 2016 Kampanyaları ve Uygun Kredi İmkanı başlıklı yazımızda citroen 2016 güncel fiyat listesi, citroen finans ve citroen indirim haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here