Honda CR-V Dizel-Otomatik Fiyatları

0
969

Yeni Honda CR-V modeli için dizel ve otomatik seçenekleri bir arada sunulmaya başlandı. Honda’nın başarılı SUV modeli CR-V’nin geçirdiği makyaj operasyonundan sonra dış tasarımda büyük değişikliklerin yapılmadığını söyleyebiliriz.

Dış mekanda olduğu gibi iç mekanda da büyük değişiklikler yer almasa da Honda tarafından sunulan yeni eğlence sisteminin CR-V modelinde kullanıldığı dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca bu sistemin tüm donanımlarda standart olarak sunulacak olması da büyük bir beğeni topladı. Eğlence sistemi bünyesinde 7 inç büyüklüğünde bir ekran bulunmakta olup Honda App Center üzerinden çeşitli uygulamaların indirilebilmesine imkan tanınmaktadır.

Uzun zamandan beri Honda severler tarafından beklenen dizel – otomatik seçeneği de yeni modelle birlikte sunulmaya başladı. Dizel – otomatik CR-V modelinin hem performans hem de yakıt tüketimi bakımından beklentileri tam olarak karşılayabileceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Honda CR-V Dizel Otomatik Fiyat Listesi

Yeni CR-V Premium 1.6 160 PS Otomatik Dizel 125.990 TL
Yeni CR-V Elegance 1.6 160 PS Otomatik Dizel 132.990 TL
Yeni CR-V Executive 1.6 160 PS Otomatik Dizel 139.990 TL
Yeni CR-V Executive + 1.6 160 PS Otomatik Dizel 146.990 TL

2015 honda crv fiyat listesi

Bir önceki yazımız olan Fiat Egea Fiyatı ve Yakıt Tüketimi (Güncellendi) başlıklı yazımızda fiat aegea fiyatı, fiat aegea ne zaman çıkacak ve fiat aegea yakıtı hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here