Honda Civic Mayıs 2015 Kampanyası

0
514

Üretilmeye başladığı ilk günden beri otomobil severlerin gönlünde taht kurmayı başaran Honda Civic modeli Honda markasının amiral gemisi olarak kabul edilmektedir. Son çıkarılan modellerle birlikte aracın direk fabrika çıkışlı LPG’li satışa sunulması da satışların büyük oranda artırdığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Güç ve düşük yakıt tüketiminin bir arada bulunduğu Honda Civic modelinin Mayıs ayına özel olarak düzenlenen kampanyayla satın alınması oldukça avantajlı olacaktır.

Şimdi Al Ekim’de Öde

Mayıs ayı içerisinde geçerli olacak olan kampanya kapsamında Mayıs ayı içerisinde Honda Civic satın alan kişilere ödemenin Ekim ayında başlatılma imkanı sunulmaktadır.

Bunun haricinde Honda tarafından Civic modeli için özel bir kredi imkanı da sunulmaktadır. 30.000 TL değerinde kredi Honda Civic modeli için sunulmakta olup kredinin aylık faiz oranı yüzde 0,78’dir. 18 ay vadeyle kullanılabilen bu kredi için 150 TL dosya ücreti talep edilmektedir.

Şimdi al Ekim’de öde kampanyasında ise farklı faiz oranları uygulanmaktadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin en yakın Honda bayilerine uğramaları tavsiye edilmektedir.

Honda Civic’de Yüksek Standart

Honda Civic modelinin yeni Elegance Executive versiyonlarında aşağıdaki donanımlar standart olarak sunulmaktadır;

– Sunroof
– Koltuk ısıtma
– Xenon Far

 

yeni honda civic kampanyaları

Bir önceki yazımız olan Nissan Mayıs Kampanyaları başlıklı yazımızda nissan faiz oranları, nissan kampanyaları ve nissan kredi faizi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here