Hakkımızda

Araç Kampanyaları, tüm otomobil markalarının indirimlerini ve kampanyalarını tek platform üzerinden en hızlı biçimde kullanıcılarıyla buluşturan, otomobilleri inceleyip yorumlayarak kullanıcılara otomobil modelleri hakkında detaylı bilgiler sunan, paylaşılan içerikleri ziyaretçilerin yorumlarına açık olduğu bir platformdur.

Araba kampanyalarının birçok otomobil markasının sitesinde kampanyalar bölümünde yayınlanan ve otomobil tutkunlarının haberi dahi olmadan kısa süre içerisinde sona eren kampanyalar olduğunu biliyoruz. Bu sebepten ötürü tüm kampanyaları tek bir platformda toplayacak bir oluşuma ihtiyaç duyulduğu açıktır.

Firmalar araçlar ile ilgili;

  • Faiz indirimi kampanyası
  • Bakım kampanyası
  • Peşin Satış Kampanyaları
  • Fiyat İndirimi Kampanyaları
  • Taksit Kampanyaları

gibi alanlarda geniş bir yelpazede kampanyalarını gerek reklamlar ile, gerek katalog ve broşürler ile gerekse sitelerinin kampanya sayfalarında duyuruyorlar. Fakat her bir kampanyanın bitiş süresi olduğunu düşünürsek ve birden çok markanın otomobil ve diğer taşıtları hakkında sürekli kampanyaların olduğunu düşünürsek bir araba tutkununun bunları günübirlik takip etmesi imkansızdır. Bütün markaların kampanyalarını zamanında ve doğru bir şekilde, tek bir platform altında toplayacak bir oluşuma ihtiyaç vardı. Araç Kampanyalarının bu ihtiyacı karşılayacağını umuyoruz.

Arackampanyalari.com’da kampanyaların haricinde kampanyanın yapıldığı araçların nasıl araçlar olduğunu merak edeceğinizi düşünerek araba incelemelerine de yer verdik. Ayrıca performans yönünden araçların incelenmesine ve aracınızı edindikten sonra yapmanız gereken bakımlara bu çatı altında yer verdik.

Siz kıymetli kullanıcılarımıza faydalı olması dileğiyle..