Ford Truck Yetkili Servis İndirimi

0
580
Ford Truck Kampanya
Ford Truck Kampanya
Ford Truck Kampanya
Ford Truck Kampanya

Binek araçların yanı sıra ticari sınıf ve ağır sınıf ticari araç üreticilerinden birisi olan Ford’u iş dünyası yakından tanıyor. Bilhassa inşaat ve endüstri sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan Ford, binek araçlar için düzenlediği sayısız kampanyanın ve fırsatın yanı sıra, büyük sınıf iş araçları sahiplerini de unutmuyor. Şimdi Ford Truck yetkili servislerinde Ford Cargo sahipleri her gidişlerinde harcamalarına paralel olarak yüzde 30’a varan indirimler yakalıyorlar.

Ford Kamyon Servis Kampanyası
Ford Kamyon Servis Kampanyası

Üstelik Ford Truck servislerinde profesyonel işçilik ve orijinal parçalar gibi birçok avantajdan da yer alıyor.Araçlarını Ford Truck yetkili servislerine götüren sürücüler böylece araçlarının değer kaybetmesini engellerken, bakımlı araçlarıyla gönül rahatlığıyla yola çıkıyor. Eğer sizlerde Ford Truck servis kampanyasından faydalanmak istiyorsanız Ford Truck Yetkili Servisi’nden burayı tıklayarak randevu alın ve ya 444 3673 Ford Firek Hattı’nı arayın.

Ford Ağır Sınıf Ticari Araç Servis Kampanyası
Ford Ağır Sınıf Ticari Araç Servis Kampanyası

Bir önceki yazımız olan Yeni Fiat Doblo Panorama İncelemesi başlıklı yazımızda Yeni Fiat Doblo Panorama 2014, Yeni Fiat Doblo Panorama Fiyatları ve Yeni Fiat Doblo Panorama İncelemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here