Ford Mayıs Ayına Özel Binek Araç İndirim ve Kampanyaları

0
494

Ford İndirim ve Kampanyaları

Bu yazımızda sizlerle birlikte Ford Mayıs ayı kampanyaları ile alakalı olarak en son gelişmeleri çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Türkiye’nin son birkaç sene içerisinde en çok ön plana çıkan markalarından birisi olan ve teknolojik gelişmelere ayak uyduran Ford, indirimler ile herkesi etkisi altına almaya devam ediyor.

Binek araçlar konusunda sürekli olarak yükselen teknolojik gelişmeleri takip eden ve insanlar arasında konuşulan bir marka konumunda olan Ford, yenilikçi yaklaşımı ve kısa zaman içerisinde kendi çizgisi dışında tasarımlara imza atması da ayrıca ilgi çekici unsurlardan birisi olarak dikkat çekiyor demek de yanlış olmaz kanısındayım.

Ford indirim günleri ile alakalı olarak her ayın belirli döneminde çok ciddi avantajları müşterilerine sunarak aslında kısa vadede çok geniş kitlelere ulaşma hedefi içerisine girdi diyebiliriz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde ne olur bilemiyoruz ancak sizleri sitemiz içerisinde sürekli yenilikler ve kampanyalar ile alakalı olarak bilgilendirme yoluna gitmeye de devam edeceğiz.

BİNEK ARAÇLARDA UYGUN KREDİ İMKANLARI

Binek araçlar bildiğiniz gibi çok kısa zaman dilimi içerisinde herkes için ilgi çekici seçenekler sunuyor. Ford markası, özellikle otomobil teknolojileri ile alakalı olarak sınırları son derece ciddi bir şekilde zorluyor ve insanlara en güncel teknolojileri sunarak aslında güvenlik anlamında da beklentilerin üstünde seçenekler sunuyor.

2016 model araçlara özel olarak hazırlanan kredi kampanyası kapsamında 20.000 TL kredi alımlarınızda 20 ay vade ve %1,09 faiz oranı ile sıfır model bir Ford binek araç sahibi olma fırsatı siz değerli müşterilerini bekliyor. Üstelik bu kampanya içerisinde alabileceğiniz araçlar içerisinde ticari sınıfında da nitelendirilen Tourneo ve Courrier modellerinin de dahil olduğunu ek olarak hatırlatmak isteriz.

Aynı zamanda bu kampanyadan yararlanarak sıfır model bir binek araç alımı yaptığınızda + 1 yıl Ford güvencesi de sizlere hediye olarak sunuluyor diyebiliriz. Ancak bu imkandan da yararlanabilmek için KASKO alımı yapmanız şart. Bu neden dolayısı ile daha detaylı bilgi için Ford yetkili satış merkezlerini ziyaret etmeniz sizler adına çok daha pratik olacaktır.

BlobServer

YENİ FORD MONDEO ALACAKLARA AYRICA BÜYÜK KAMPANYA GELDİ

2016 model Ford Mondeo alacaklara ise marka tarafından hazırlanmış çok daha avantajlı kredi fırsatı sizleri bekliyor diyebiliriz. Bildiğimiz gibi Mondeo, genel anlamda da ülkemizde en çok tercih edilen modellerden birisi olarak dikkatleri çektiğinden dolayı ayrıca dikkat çeken seçeneklerden birisi olarak da ön plana çıkıyor diyebilmekteyiz.

2016 model Ford Mondeo alacaklara 40.000 TL taşıt kredisi alımlarında 20 ay vade ve %1,09 faiz imkanları ile kredi alabilme şansı sizleri bekliyor. Bu büyük avantaj sayesinde çok kısa bir zaman dilimi içerisinde hayalini kurduğunuz Ford modeline sorunsuz bir şekilde sahip olabilme imkanı da siz değerli kullanıcılara sunuluyor.

TİCARİ ARAÇLARDA DA KAMPANYALAR MEVCUT

Ford markasının zaman içerisinde ticari araç modelleri üzerinde de yaptığı büyük girişimler ile birlikte kendi içerisinde çok ciddi bir büyüme kaydettiğini biliyoruz. Binek araç modellerinde olduğu gibi aynı zamanda ticari araç modellerinde de son derece uygun fiyatlı kredi seçenekleri de sizlere sunuluyor. Bunun için resmi internet sitesini ziyaret ediniz.

Ford markasının deneme sürüşü günlerini değerlendirerek kısa bir zaman dilimi içerisinde çok daha ciddi indirimlerden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken size en yakın FORD yetkili bayisine gitmek ve bu anlamda yetkililerden bilgi almak olacak. Sonrası ise sandığınızdan çok daha basit olacak.

Bir önceki yazımız olan Fiat Ticari Araçlarda Mayıs Ayına Özel Kredi Fırsatları başlıklı yazımızda fiat mayıs ayı kampanyaları ve fiat ticari araç kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here