Ford Binek ve Ticari Araçlara Eko Servis Kampanyası

0
599
Ford Servis Kampanyası Temmuz
Ford Servis Kampanyası Temmuz
Ford Servis Kampanyası Temmuz
Ford Servis Kampanyası Temmuz

Ford araç sahipleri, 2014 yılını oldukça bereketli geçiriyorlar. Çünkü şimdi Ford servislerinde dört yaş ve üzeri araçlar için birbirinden cazip fırsatlar bulunuyor. Üstelik bu kez kampanya kapsamında bu kez binek veya ticari sınıf farkı bulunmuyor. Ford C-Max,Ford Fiesta,Ford Focus,Ford Fiesta ve Ford Transit Connect araçlara özel düzenlenen kampanya ile cazip fırsatlar sunarken, tüm avantajlar Ford Eko Servis Menüsünde bir araya geliyor.  En iyi uzmanlar tarafından yetkili servislerde yapılan bakımlar ile orijinal araç parçaları kullanılırken,25 nokta kontrolü ve sabit fiyat avantajı ile Ford Yetkili servislerinde Ford sahipleriyle buluşuyor. Bu kampanya ile hava filtresi,motor yağı,karter tapa,işçiliik ve yağ filtresi gibi işlemler güvence altına alınıyor.

 

Ford Servisleri
Ford Servisleri

Eğer sizlerinde dört yaş ve üstü bir aracınız varsa bu kampanya tam size göre. Aracınızı güven içinde sürmek ve büyük masraflardan kurtulmak için hemen size en yakın Ford yetkili servisine gitmelisiniz. Hemen Ford servislerinden randevu almak için burayı tıklayabilirsiniz. Ford Otosan tarafından düzenlenen kampanyanın geçerlilik tarihi ise 31 aralık 2014’e kadar sürecek. Peryodik bir bakım olmayan Eko Servis menülerinde Standart garantili araçlar ve Ford Güvence altındaki araçlar yararlanamazken, fiyatlar araçların motor tipine göre farklılık gösterebiliyor.

Ford Eko Servis
Ford Eko Servis

Bir önceki yazımız olan Yeni Fiat Doblo Panorama İncelemesi başlıklı yazımızda Yeni Fiat Doblo Panorama 2014, Yeni Fiat Doblo Panorama Fiyatları ve Yeni Fiat Doblo Panorama İncelemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here