Ford Binek Araç Modellerinde Fırsatlar

0
640

Ford Binek Araç Modellerinde Fırsatlar

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte Ford Kampanyaları ile alakalı olarak en yeni seçenekleri çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde çok büyük bir sıçrama yapan ve ülkemizin de en çok satan markalarından birisi olan Ford, yine avantajlı fırsatları ayağınıza getirmeye devam ediyor.

Ford 2016 indirimleri ile birlikte elde ettiği ciro rakamlarını çok ciddi şekilde katladı ve sürekli olarak insanlara bu alanda yenilikçi fırsatlar sunmaya da devam etti. Nisan ayının bitimine çok az bir zaman kaldığı şu günlerde ise sıfır model araç alımlarınız için sizlere son derece avantajlı seçenekler sunuyorlar demek de yanlış olmaz.

Ford Binek Otomobillerde Nisan Ayı Fırsatları

Ford markası yetkili bayiliklerinde çok ciddi avantajlar, binek otomobil modellerinde sizleri bekliyor. Türkiye’nin en çok satan markalarından birisi olarak ön plana çıkan ve bu başarısını her geçen gün çok daha ileri seviyelere taşıyan Ford markasının sıfır otomobil satışında ne kadar etkin bir marka olduğunu tekrarlamamıza gerek yok.

Ford sıfır araç kredileri ile birlikte artık otomobil almak çok daha kolay bir hale geliyor. 2016 yılının başından bu yana hemen hemen her ay bu anlamda indirimler sunan ve fark yaratan marka, Nisan ayı için özel olarak da hazırlamış olduğu fırsatları sizlere sunuyor. Şimdi gelelim bu anlamda markanın sizlere sunmuş olduğu mükemmel fırsata.

2016 sıfır model binek otomobillerin tamamında ve aynı zamanda bunlara Tourneo Courier ve Journey modelleri de dahil olmak üzere 20.000 TL kredi alımlarınıza 20 ay vade seçenekleri sunulduğu gibi %1,09 faiz imkanları ile son derece uygun fiyatlara kredi sahibi olma fırsatını kaçırmamak en iyi olacak.

Yeni Ford Mondeo Fiyatı ile Gözleri Açıyor

Mondeo 5 door
Mondeo 5 door

Markanın geliştirmiş olduğu en üst segment modellerden birisi olarak kısa zaman içerisinde ön planda olan ve bununla birlikte sunduğu fırsatlar ile sıfır otomobil satışlarında insanları adeta üzerine çeken marka, yine farklılık yaratma yolunda en göz önünde modellerini de son derece uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerinin önüne sunuyor demek sanırım yanlış olmayacaktır.

Yeni Ford Mondeo alımlarınızda TİTANİUM renk seçeneği hariç olmak kaydı ile 40.000 TL araç kredisi alımınıza 20 ay vade seçeneği sunulduğu gibi aynı zamanda %0,66 faiz oranı sayesinde son dere3ce uygun seçenekler ile araç sahibi olma fırsatına da sahip oluyorsunuz. Nisan ayı içerisinde Ford showroom’larına giderek sıfır otomobil almak için başvuranlar ciddi anlamda avantajlı seçenekleri değerlendirme şansına sahip oluyor.

Ford Ticari Araç Nisan Ayı Kampanyasını da Unutmamak Lazım

Ford markasının kısa süre içerisinde ticari araç modelleri ile ne kadar ciddi bir büyüme içerisinde olduğunu ek olarak söylemeye gerek yok sanırım. Şimdilerde uygulanan uygun fiyatlı sıfır araç kredi imkanları ticari araç modellerine de son derece uygun fiyat imkanları ile yansıtılmış ve Ford deneyimini yaşamak isteyen herkes için bir adım daha ön plana çıkarılmış.

Büyük ticari araç sınıfı olan Ford Transit alımlarınızda 20.000 TL kredide 20 ay boyunca %0 faiz imkanı sizleri bekliyor. Bununla birlikte Custom, Courier ve Connect modellerinde sıfır alımlarınızda ise 20.000 TL krediye 24 ay %0 faiz imkanları ile son derece mükemmel imkanlar ile satın alma yapma şansına sahip oluyorsunuz. Bu imkanlar için hemen Ford yetkili satış merkezlerine uğrayın.

Bir önceki yazımız olan Ford Galaxy Fiyat Listesi başlıklı yazımızda Ford Galaxy Fiyat, Ford Galaxy Fiyat Listesi ve Galaxy Fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here