Fiat’tan Yeni Fiat Linea Kampanyası

0
689
Fiat Haziran Ayı Linea Kampanyası
Fiat Haziran Ayı Linea Kampanyası
Fiat Haziran Ayı Linea Kampanyası
Fiat Haziran Ayı Linea Kampanyası

Fiat’ın en favori araçlarından birisi olan Fiat Linea,şimdi yeni özellikleriyle hem beğeni topluyor, hemde cazip kampanyalarla daha uygun fiyatlardan ve koşullardan sahip olunabiliyor. Yeni Fiat Linea’ya eklenen dokunmatik ekran ve multimedya sistemi aracı daha teknolojik ve kullanılır hale getirirken, yolculukları da çok eğlenceli hale getiriyor. Yeni Fiat Linea’lar 35.300TL’den başlayan fiyatlarla müşterilere sunulurken,yalnızca yüzde 0.99 faizli kredi fırsatıyla ve uygun ödeme koşullarıyla kredili alınabiliyor. Yeni Fiat Linea’nın getirdiği başlıca yenilikler ise şöyle;

Fiat Linea Haziran Kampanyası
Fiat Linea Haziran Kampanyası
  • Sesli Navigasyon Sistemi
  • Bluetooth İle Kablosuz Telefon Bağlantısı
  • MicroSD Kart Desteği
  • 5inç Büyüklüğünde Dokunmatik Ekran
  • Video Oynatma Özelliğine Sahip İnteraktif Sistem
  • Aux ve USB Bağlantı Özellikleri
Yeni Fiat Linea
Yeni Fiat Linea

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak ve bir FIAT yetkilisinin sizinle irtibata geçmesini istiyorsanız, buraya tıklayarak bilgi formunu doldurmanız göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi içinse lütfen burayı tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan 2014 Mayıs Ayı Otomobil Kampanyaları başlıklı yazımızda Dacia 2014 Mayıs ayı kampanyası, Fiat'ın 2014 Mayıs Ayı kampanyası ve Peugeot'un 2014 Mayıs ayı kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here