Fiat’tan Erken Seçim Kampanyası

0
477
Fiat Erken Seçim
Fiat Erken Seçim
Fiat Temmuz Kampanyası
Fiat Temmuz Kampanyası

Şimdi yeni bir araç sahibi olmak isteyenler, seçimini ne kadar erken yaparlarsa o kadar çok kazanıyorlar.Sizlerde şimdi en avantajlı tarifelerle dilediğiniz Fiat aracını seçin, %.99 faiz oranlarıyla temmuz ayı kampanyasından faydalanın. Yeni bir araca sahip olmak ve hayatınızı renklendirmek için ihtiyacınız olan tek şey yeni bir Fiat otomobil. Fiat’ın en çok sevilen modellerinden birisi olan Punto,Panda ve Linea modellerinde yep yeni kampanyalar sizlerin hizmetinde.

 

Fiat Temmuz Ayı Fırsatı
Fiat Temmuz Ayı Fırsatı

34.980TL’den başlatan satış rakamlarıyla Yeni Fiat Punto 5.250 TL indirim sunuyor. Fiat Panda araçlarda ise başlangıç fiyatı 33.900 TL. Böylece 4600 TL değerindeki indirim sizlerin oluyor. Fiat’ın en çok satan araçlarından birisi olan Yeni Linea ise, 4000 TL değerindeki indirimle 37.410 TL’den başlayan fiyatlarla müşterisine sunuluyor. Yeni bir araç sahibi olmak isteyenler, eski araçlarından sıkılanlar veya daha avantajlı araç arayanlar, şimdi Fiat erken seçimi ile Temmuz ayı kampanyalarını kaçırmıyor, hem kârlı çıkıyor hemde rahat rahat ödüyor. Sizlerde bu fırsattan faydalanmak için hemen size en yakın Fiat Yetkili Satıcısına gidin.

Fiat Erken Seçim
Fiat Erken Seçim

Bir önceki yazımız olan Fiat'tan Yeni Fiat Linea Kampanyası başlıklı yazımızda Haziran Ayı Fiat Kampanyası, Haziran Fiat Kampanyaları ve Yeni Fiat Linea Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here