Fiat Ticari Araçlarda Mayıs Ayına Özel Kredi Fırsatları

0
405

Bugün ki haberimizde sizlere Fiat ticari araç kampanyaları ile alakalı olarak Mayıs ayına özel olarak uygulanan özel bir kampanyadan bahsedecek ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde Fiat markasının büyük yükselişi çok ciddi bir şekilde devam ediyor. Kampanyalar da sürekli gelmeye de devam ediyor.

Fiat Mayıs ayı kampanyaları ile alakalı olarak sizlere sunulan en son seçenekleri de en ince detaylarına varana kadar bilgilendirme amacı ile sunuyoruz. Doblo ve Fiorino alacaklar için Mayıs ayı son derece avantajlı bir ay olacak ve sunulan avantajlı fiyat seçenekleri ile herkesin sıfır model otomobili olabilecek. Detayları birazdan vereceğiz.

Ticari araçların günümüzde çok ciddi anlamda ilgi görmesi ve kullanılması ile birlikte Fiat markasının araç tasarımlarında yaptığı yenilikler de insanların ilgisini çekiyor. 2016 yılının Mayıs ayına özel olarak sunulan mükemmel fırsatlar ile birlikte sizlerde sorunsuz bir şekilde istediğiniz otomobil modelini satın alabilme şansına da sahip olabileceksiniz. Şimdi kampanya detaylarımıza geçelim.

FİAT DOBLO MAYIS AYI FIRSATLARI

Doblo almak isteyenlere özel olarak hazırlanan kredi imkanları ile birlikte sizlerde kendinize sorunsuz bir şekilde Doblo alabilme şansına sahip olacaksınız. Mayıs ayına özel olarak hazırlanan kampanya kapsamında 30.000 TL araç kredisi alımlarınıza 20 ay boyunca %0 faiz avantajından yararlanabilme şansına da sahip olabileceksiniz.

Aynı zamanda test sürüşü günleri kapsamında araçları deneyen ve beğenmesi durumunda satın alacak olan kullanıcılara da çeşitli indirimler uygulanarak çok daha avantajlı seçenekler sunulma yoluna gidiyor. Fiat markasının son dönemlerde çıkarmış olduğu ticari araçların da yoğun bir şekilde ilgi görmesini dikkate alarak sizlere daha fazlasını sunmaya özen gösteriyoruz. Şimdi ise diğer ticari modelimiz ile alakalı olarak avantajları inceleyelim.

FİAT FİORİNO MAYIS AYI FIRSATLARI

Türkiye’nin son birkaç sene içerisinde ki en çok satan ticari araç modellerinden birisi olarak dikkat çeken ve tasarımı ile herkesin beğenisini kazanan Fiorino için de Mayıs ayına özel mükemmel fırsatlar sunulmaya da devam ediyor. Mayıs ayında sıfır model araç alacak olanlara mükemmel ötesi seçenekler yine Fiat kanadından sunulmaya devam ediyor.

Mayıs ayı içerisinde sıfır model Fiat Fiorino almak isteyen tüm herkes için 25.000 TL’ye kadar 25 ay boyunda %0 faiz avantajı ile birlikte araç kredisi imkanı sunulmaya devam ediyor. Şimdilerde Fiat showroom’larına giden ve sıfır otomobil almak için başvuran herkes, kredi olanaklarında da son derece avantajlı seçenekleri değerlendirebilme şansına da sahip oluyor.

FİAT EGEA’DA DA MÜKEMMEL FIRSATLAR SÖZ KONUSU

Fiat markasının reklamları ile ses getirdiği ve kendi kabuğundan tamamen çıkarak geliştirmiş olduğu yeni segment otomobili ile Fiat Egea ile alakalı olarak da alım yapacaklara mükemmel ötesi seçenekler sunulmaya devam ediyor. Aracın satış rakamları her geçen gün çok daha ciddi bir şekilde artış gösteriyor.

Mayıs ayı içerisinde Fiat Egea alma amacı içerisinde olan tüm herkes, mağazalara giderek bilgi alması halinde 30.000 TL krediye 15 ay boyunca %0 faiz oranı imkanlarından yararlanıyor ve Fiat ailesinin en yeni üyesine çok uygun fırsatlar ile sahip olabilme fırsatını yakalıyor. Marka, son dönemlerde sürekli olarak yenilikler yapmaya da devam ediyor.

Fiat ailesinin en mükemmel araçlarını çok daha yakından tanımak ve bu anlamda bilgi sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken öncelikli şey mağazalara giderek bu anlamda bilgi sahibi olmak olacak. Daha fazlası için Fiat resmi internet sitesini gezerek bu anlamda fikir sahibi olabilme şansına da sahip olabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Opel Finans Sistemi Kredi Fırsatları Büyülüyor başlıklı yazımızda araç kampanyaları, Araç Kredi ve Garanti Bankası Opel hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here