Fiat Ticari Araçlarda Haziran 2016 Kampanyaları Yüz Güldürüyor

0
528

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte Fiat Haziran 2016 kampanyaları ile alakalı olarak sunulan en iyi seçenekleri inceleyecek ve fikir edineceğiz. Ülkemizin en çok tercih ettiği ve zaman içerisinde kendisini en çok geliştiren markalarından birisi olarak dikkat çeken Fiat, Haziran ayında da sizlere özel inanılmaz seçenekler sunma yoluna gidiyor.

Fiat ticari araç kampanyaları konusunda her ay sunduğu seçenekler ile birlikte bu anlamda ülkemizin en iyi markası olarak da ön plana çıktığı gibi aynı zamanda araçlarında ki farklı tasarım örnekleri ile de birlikte çok daha iyi bir araç sınıfı içerisinde markasına yer veriyor. Şimdilerde ise mükemmel bir kampanya süreci başladı.

Haziran ayına özel tüm ticari araç modellerinde sunduğu kampanyalar ile birlikte insanların gönlünde taht kuracak olan marka, bu ay içerisinde cirosu en yüksek markalardan birisi olma hedefini kısa bir zaman dilimi içerisinde yerine getirmek için de elinden gelenin en iyisini yapacak gibi görünüyor demek yanlış olmaz.

Ramazan Ayına Özel Kredi Fırsatları

Ramazan ayı içerisinde Fiat markasına ait ticari araç modellerinden satın alacak olan herkese muazzam imkanlar sunuluyor. Sıfır araç alma amacı içerisinde olan siz değerli müşteriler için Ramazan ayına özel olarak hazırlanmış olan fiyat seçeneklerinin çok daha ciddi bir kesim tarafından tercih edilmedi de beklenen gelişmeler arasında yer alıyor.

30.000 TL kredi alımlarınıza 20 ay boyunca %0 faiz imkanı ile birlikte Fiat Doblo, Fiorino ve Pratico modellerinden herhangi birisini satın alabilme şansına sahip oluyorsunuz. Bunlar hafif ticari araç sınıfı için sunulan mükemmele yakın kredi fırsatları. Deneme sürüşlerinden de ciddi anlamda avantajlı paralar kazanabilme şansına da sahip olacaksınız.

Krediye yönelik fırsatlar sadece ticari araçlar ile sınırlı tutulmuyor. Dilerseniz binek araç modellerinin de farklı farklı çeşitlerinde %0 faiz imkanı ile kredi çekebilme imkanı sizlere sunuluyor. Egea, son dönemlerin en çok ilgi gören araçlarından birisidir ve kredi faiz oranları anlamında modele özel mükemmel seçenekler yetkili satış merkezlerinde sizleri bekliyor.

Ducato_haziran2016_kampanyasi_756x278

Fiat Ducato Alacaklara Kaçırılmayacak Nitelikte Fırsat

Haziran ayı içerisinde Fiat ticari sınıfında araç almak isteyenler farklı farklı noktalardan mükemmel ötesi seçenekler ile sizlere sunulmaya da devam ediyor. Türkiye’nin büyük ticari sınıfı içerisinde en çok ilgi gören araç modellerinden birisi olan Ducato modelinde de uygun kredi faiz oranları ile araç sahibi olma fırsatı sizlere sunulmaya devam ediyor.

Haziran ayına özel olarak planlanan bu kampanya içerisinde 50.000 TL araç kredisi alımlarınıza 36 ay boyunca %0,99 faiz oranları ile mükemmel şekilde sıfır model Ducato sahibi olma fırsatı sizlere sunuluyor. 2015 ve 2016 yılı modelleri için geçerli olarak sizlere sunulan bu kredi fırsatlarını kesinlikle kaçırmamanızı şiddet ile tavsiye ediyoruz.

Test Sürüşü Günlerini Kesinlikle Kaçırmayın

Her markada olduğu gibi Fiat markasında da binek ya da ticari araç ayırmaksızın test sürüşü günleri etkin bir şekilde siz değerli müşterilere sunulmaya devam ediyor. Bugünlerde size en yakın Fiat yetkili satış merkezlerine giderek deneme sürüşü için kayıt yaptırmanız, araç alımı esnasında sürprizler ile karşılaşmanıza da neden olacak seçenekler arasında yer alıyor.

Test sürüşü günlerinin sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz en iyi seçeneklerden birisi de her ne olursa olsun indirim ile sizlere yeniden bir geri dönüşün olmasıdır. Türkiye pazarını en iyi şekilde değerlendirme yoluna giden markalardan birisi olarak da ciddi şekilde ön plana çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 Opel Insignia Modellerinde Yüzde 0 Faiz İmkanları başlıklı yazımızda opel insignia kampanyaları ve Opel kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here