Fiat Egea Kampanyaları ve Fiyat Listesi

0
1026

Son dönemlerde gündemi sıklık ile meşgul eden otomobiller dediğimiz zaman ilk sırada Fiat Egea yer alıyor desek sanıyorum ki yanılmış olmayacağız. Klasik Fiat araçlarından çok daha farklı bir tasarıma sahip olan ve aynı zamanda reklamı içerisinde Erdal Beşikçioğlu ile yakaladığı mükemmel başarı, aracı kısa bir zaman dilimi içerisinde en popüler araç modellerinden birisi haline getirdi diyebiliriz.

Fiat Egea kampanyaları, şimdiden insanlar tarafından fazlası ile araştırılan unsurlardan birisi haline geldi. Aracın satış rekorları kırması ile birlikte ikinci bir reklam filmi ile pekiştirme yapıldı ve ortaya ilgi çekici seçenekler çıktı. Renk seçenekleri ve günümüz modern algısına uygun bir araç modeli olması da ciddi şekilde fark yaratan detaylar arasında.

Fiat Egea Genel Tanıtım

Araç modern tasarımı ile dikkat çekiyor. Şoför ve yolcu güvenliği için maksimum donanım ile sizlere sunulan aracın motor ve yakıt seçenekleri de kısa süre içerisinde dikkat çekiyor. Dizel ve benzinli motor seçenekleri olduğu gibi aynı zamanda şanzıman seçenekleri anlamında da sizlere istediğiniz seçeneği sunuyor. Görüntü olarak klasik Fiat araçlarına nazaran daha modern hale getirildiğini söyleyebiliriz kanısındayım.

Audi görünümü var desek yanlış olmaz. Tanıtımının da gayet iyi yapılması ile birlikte araç ile alakalı olarak seçenekler çok daha ciddi bir şekilde dikkat çekmeye başladı. Şimdi asıl merak edilen detaylara daha yakından bakalım.

2016 Fiat Egea Fiyat Listesi

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere araç sizlere birçok farklı seçenek sunuyor. Araç, sizlere her anlamda güven ve konfor sunarken fiyat seçenekleri anlamında da bütçenize en uygun şekilde seçenekler sunmayı ihmal etmiyor. Easy, Urban ve Lounge seçenekleri ile sizlere sunulan aracın fiyat listesi aşağıdaki gibidir;

Fiat-egea-fiyatlari.jpg

Yukarıdaki fiyat listesi içerisinde de görebileceğiniz üzere aracınızın boyasının ek olarak metalik olmasını istiyorsanız mevcut fiyatlar üzerine 750 TL gibi bir rakam daha ekleniyor ve kısa zaman içerisinde aracınız anahtar teslim olarak sizlere sunuluyor. Aracın detaylarına dikkat ederseniz MultiJet motor seçeneği sunan modellerin çok daha iyi seçenekler sunduğunu görebileceksiniz.

2016 Fiat Egea Kampanyaları

Aracın kısa süre içerisinde çok ciddi bir popülarite elde etmesi ile birlikte bayi odaklı olarak da internet üzerinde kampanyalar sunulmaya başlandı. Fiat Egea araç kredisi konusunda bankalar da sizlere son derece esnek ve kaliteli seçenekler sunuyor. Aracın talep görmesi ve satış rakamlarının çok ciddi bir şekilde yükselmesi, kredi olanakları ile alakalı da iyi seçenekler sunuyor.

Fiat fiyat listesi ile alakalı olarak resmi internet sitesinde de tüm araçlara ait seçenekleri bulabilirsiniz. Resmi internet sitesinde kampanyalar yok ancak bazı seçenekler şu şekilde;

  • Aracı almaya kalktığınız takdirde bankalardan uygun faiz oranları ile kredi alabilme şansına sahip olacaksınız.
  • Deneme sürüşü günlerini takip ederek araç alımlarınızda indirimli bir şekilde alım yapabiliyorsunuz.
  • Yaz ayların indirim günlerinin başlangıç süreçlerini takip edebilirseniz sıfır araç alımlarınızda çok ciddi indirimler yakalayabilirsiniz.

Aracın şuan piyasada tercih edilen bir araç olması ve bununla birlikte Fiat severler için yeni bir soluk anlamına gelmesi de popüler olmasında ki bir diğer etken olarak dikkat çekiyor. Fiat sıfır araç kampanyaları ile alakalı olarak kısa bir zaman dilimi içerisinde en yeni haberleri sitemiz içerisinde bulabilme şansına sahip olacaksınız. Fiat Egea, günümüzde ki en stabil ve modern araç tasarımlarından birisine sahip olması ile de dikkat çekiyor.

 

Bir önceki yazımız olan Seat Ibiza Mart Ayı Fırsatları Başladı başlıklı yazımızda Seat Ibiza, Seat Ibiza fiyat ve Seat Ibiza indirimi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here