Ferrari 488 Spider Türkiye Teknik Özellikleri ve Fiyatı

0
88

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte Ferrari 488 Spider isimli aracı inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Ülkemiz genelinde artık yüksek segment araçların da ciddi bir şekilde kullanılmaya başlanması, insanlar arasında da çok daha yaygın seçeneklerin sizlere sunulması anlamına gelen unsurlardan birisi diyebiliriz.

Ferrari Türkiye pazarını kısa bir zaman dilimi içerisinde çok daha aktif bir şekilde değerlendirmeye başladı ki ortaya çıkan seçeneklerin niteliği incelendiği zaman otomotiv sektörünün zaman içerisinde en çok kazandığı ülkelerden de birisi olarak dikkat çektik. Türkiye genelinde artık Ferrari üst segment sınıfının en çok tercih edilen markalarından birisi olarak da dikkat çekiyor.

Ferrari 488 Spider Türkiye pazarına resmi olarak girdi ve özellikle zenginlerin en çok ilgisini çeken modellerden birisi olarak da dikkat çekiyor. Bizlerde sizler için bu mükemmel aracı biraz daha yakından inceledik ve fikir sahibi olabilmeniz adına resimleri ile de sizlere en net seçenekleri sunabilme yolunda da hızlı adımlar atıyoruz da diyebiliriz.

Ferrari 488 Spider Türkiye Teknik Özellikleri

Araç seçenekleri ile alakalı olarak en yeni seçenekleri zaman içerisinde insanlara sunan Ferrari, 488 Spider modeli ile alakalı olarak da ülkemiz için özellikle çok daha uygun motor seçeneklerini sizlere sunarak karşımıza çıkıyor demek yanlış olmaz. Aracın teknik özelliklerine dair birkaç farklı detay internet üzerinde resmi olarak da yayınlandı.

Ferrari markasının yıllardan beri süregelen gelenekleri dolayısı ile incelediğimiz zaman yine yüksek segment motor seçeneklerinin sizlere sunulması ayrıca ilgi çekici unsurlardan birisi olarak da dikkat çekti demek yanlış olmaz. Bu aracın da motor seçenekleri normalin üstünde ve sürat anlamında da sektörünün en iyi seçeneklerini sizlere sunma yoluna gidiyor da diyebiliriz.

V8 motor sınıfı ile desteklenen Ferrari 488 Spider, 670 HP güç üretiyor ve bu da sınıfının en iyi ve en hızlı motorlarından birisi olduğunu net bir şekilde bizlere gösteriyor diyebiliriz. 0/100 kilometre değerine 3 saniye içerisinde çıkabilen bu mükemmel araç sizlere her anlamda yeni seçenekler sunacak ve farkı yaşamanıza da yardımcı olacak.

Ferrari 488 Spider İç ve Dış Tasarım

Ferrari markasının tüm araçlarını bildiğiniz gibi klasik tasarım çizgisinden çok fazla ödün vermeyen markalardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Ferrari, 488 Spider modeli ile alakalı olarak da yine kendi tasarım çizgisi dışına çok fazla çıkmadan ve yine kendine has renk seçenekleri ile sizlere iyi seçenekler sunuyor da diyebilme şansına sahibiz.

Renk seçenekleri anlamında yine bildiğimiz Ferrari renkleri olan Sarı, Kırmızı, Mavi ve Beyaz seçenekleri ile birlikte satışa sunulan araçta tek kapı dikkat çekerken çelik jant modelinin de ortaya çıkması yine aracı daha ilgi çekici hale getiren unsurlardan birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor da diyebiliriz.

İç mekanda yine spor bir görünüm dikkat çekiyor. Şoförün rahatlığı için tasarlanmış modern konsol, geniş koltuk aralıkları ve akıllı araç sistemlerinde kullanılan multimedya ekran modelinin de yine ciddi bir şekilde işinizi görecek olması da ayrıca ilgi çekici seçeneklerden birisi olarak yine ön plana çıkacak gibi de görünüyor diyebiliriz.

Ferrari 488 Spider Türkiye Fiyatı

Fiyat seçenekleri ile alakalı olarak henüz net bir açıklama internet üzerinde yayınlanmadı ancak sizlerin de tahmin edebileceğiniz üzere A+ ve A++ müşteri sınıfına hitap edebilmesi adına geliştirilmiş olan araç modellerinden birisi olarak da dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Ferrari F12TDF Teknik Özellikleri ve Resimleri Düştü başlıklı yazımızda ferrari f12tdf, ferrari f12tdf fiyatı ve ferrari f12tdf iç ve dış tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here