Faizsiz otomobil almak mümkün mü?

0
140

Bir çok firma otomobil alımlarında faizsiz taksit seçenekleri  sunsa da, faizsiz sistem oluşturup, yıllarca bu işi yürüten firmalar mevcut.

emin otomotiv logo
emin otomotiv logo

Bugünkü yazımızda faizsiz otomobil alımında önde olan firmalardan Emin Otomotiv‘i tanıtacak ve kısaca taksit sistemlerini açıklayacağız.

1991 yılında Ümraniye’de kurulan firma binlerce kişiyi faiz ödemeden otomobil sahibi yapmıştır.Yıllardır sektörde olması, Firmanın belleklere yerleşmiş bir marka  olmasını sağlamıştır.

emin oto

Kaç adet sistem var ve nasıl işliyor?

1-) Çekilişli sistem

Halk arasında altın günü diye tabir edilen sistemin aynısıdır.

Misal: 20 kişilik bir grup kurulur, herkesin 1000 tl. verdiğini varsayalım, çekilişle her ay 1 kişiye 20.000 tl. verilir.

20 ay sonunda herkes 20.000 tl.’sini almış olur.

emin oto audi

2-) Peşinatlı erken teslim

Alacağınız araç ücretinin bir kısmını peşin yatırarak, taksitlerin ortasına gelmeden araç için istediğiniz paranın tamamını teslim alabilirsiniz.

3-) Vade ortası teslim sitemi

Misal; alacağınız araca karar verdiniz ve 24 ay taksitle ödeme planı oluşturdunuz.Vade ortasına geldiğinizde (13. ayda) paranızı teslim alabileceğiniz sitemdir.

emin oto ford

Diğer bilgiler:

Yukarıda bahsettiğimiz bütün sistemlerde katılım ücreti vardır ve iptal edilen taksitlendirmelerde  bu ücret iade edilmez.Emin Otomotiv Taksit dondurma, taksit miktarı düşürme gibi kolaylıklar sunmaktadır.Ayrıca ödediğiniz taksitlerin hepsini iade alabilirsiniz, bu da firmanın belirleyeceği tarihlere bağlıdır.

Emin otomotiv size araç satmaz, istediğiniz sıfır veya 2. el aracı belirleyip organizasyona katılırsınız, paranızı teslim aldığınızda belirlediğiniz aracı alırsınız.Araca taksitleriniz bitene kadar satılamaz kaydı koyulur.

Emin otomotiv’in 2. el satış sayfası mevcuttur, isterseniz alacağınız aracı buradan da seçebilirsiniz.

Link: http://www.arabam.com/eminotomotivikinciel

Bir önceki yazımız olan BMW Yıl Sonu Kampanyası başlıklı yazımızda BMW, Kampanyası ve Yıl Sonu hakkında bilgiler verilmektedir.

TEILEN
Önceki İçerikEn Sağlam Araba Modelleri
Sonraki İçerik2015 Araç Lastik Kampanyaları
Merhabalar, 25 yaşındayım. Hangi aracı alsam sorusunun cevabını uzunca zaman aramış birisi olarak AracKampanyalari.com oluşumu içerisinde yer almaktan mutluluk duyuyorum. Araba modellerini incelemeyi ve araçların özelliklerini kıyaslamayı seviyorum. Tüm markalarının araç kampanyalarını zamanında derleyecek bir site ihtiyacının oluşması bizi böyle bir çatı altında topladı. AracKampanyalari.com'u kullanıcıların aynı anda birçok markanın kampanyalarını tek bir platformdan takip edebileceği, araç incelemelerinin yapıldığı, kampanya ve araçların incelendiği bir site olarak sunan ekibin içerisinde yer aldığım için mutluluk duyuyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here