En Ucuz 2016 Model Arabalar

0
712

Bu yazımızda sizlerle birlikte en ucuz arabalar ile alakalı olarak günümüzde ön plana çıkan araç modellerini çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olacağız. Bildiğimiz gibi ülkemizde en çok satan markalar, kısa vadede insanların ilgisini çekebilecek en yeni teknoloji otomobil modellerini satışa sundu. Bunlardan kimisi istenilen potansiyele ulaştı. Kimi ise geçemeyerek sınıfta kaldı.

En ucuz araba markaları ile alakalı kısa bir araştırma yaptığınız zaman bu anlamda birçok farklı seçeneğe sorunsuz bir şekilde ulaşabilme şansına da erişebileceksiniz. Ancak ucuz araç kavramı, sizlerin araçlardan beklediğiniz özelliklere göre değişiklik gösterebileceğinden dolayı bunun üzerine kesin bilgiler sunmak zor. Ucuz kavramını önceki modeller ile kıyaslamak durumundayız.

2016 En Ucuz Sıfır Araba Modelleri

Bu anlamda aslında birçok farklı marka dikkate alınabilir. Ancak özellikleri de dikkate alındığı zaman genele yönelik olarak en uygun fiyatlı araç modellerini kesin bir şekilde sizler için derleyebilme şansına da sahip olduk. Popüler markaların da bu anlamda iyi seçenekleri sizlere sunduğunu söyleyeme şansına da sahibiz.

Araç modellerini incelediğimizde aslında ülkemizde de ciddi anlamda ilgi gören araç modellerini görebilme şansına da sahibiz. 2016 yılında bu zamana kadar en uygun fiyatlardan sıfır olarak satılan araç markaları ve modelleri aşağıdaki gibidir;

 1.Toyota Yaris

Toyota-Yaris-2016-resimleri

2. Ford Fiesta

Ford-Fiesta-2016

3. Renault Clio

Renault-Clio-2016

4. Hyundai İ20

hyundai-i20-2016

5. Volkswagen Polo

Volkswagen-Polo-2016

Şuan için bu listenin başını çeken araç modelleri olarak dikkat çekiyor. Çeşitli indirimler ile sizlere sunulan modeller olması da araçları ön plana çıkan diğer özellikler olarak nitelendirilebilir.

Diğer 2016 En Ucuz Sıfır Araç Modelleri

Tabi ki yukarıdaki markalar, insanların kısa vadede en çok ilgi gösterdikleri ve son derece kaliteli araç modelleri olarak da dikkatleri çekiyor. Ancak liste bu araçlar ile sınırlı değil. Uzun uzadıya değerlendirme altına almamız gereken çok geniş kapsamlı bir liste söz konusu ve bizde bu listeyi daha yakından ele almak istiyoruz. En ucuz sıfır araba modelleri incelememizde aşağıdaki modeller de yine en iyi seçenekleri sizlere sunuyor.

 1. Citroen C1
 2. Suzuki Splash
 3. Ford Fiesta Trend
 4. Kia Picanto
 5. Hyundai i10
 6. Seat Ibiza
 7. Dacia Sandero
 8. Opel Corsa
 9. Renault Clio
 10. Fiat Panda
 11. Peugeot 208
 12. Skoda Citigo

Yine bu liste içerisinde yer alan diğer modeller olarak dikkatleri çekiyor. Aklınıza gelebilecek her türlü araçtan farklı model seçenekleri sizlere sunuluyor. Ancak son dönemlerde yukarıdaki listeden ziyade Dacia Duster modelinin de çok ciddi bir şekilde ilgi gördüğü biliniyor. Renault markasının bir alt markası olarak dikkat çeken Dacia, uygun fiyatlı modern seçenekleri ile kısa süre içerisinde ülkemizin en çok dikkat çeken markalarından birisi oldu.

Ucuz İkinci El Araba İlanları

İkinci el araç dediğimiz zaman zaten artık internet üzerinde durdurak bilmeden ilerleyen bir sektörün olduğunu net bir şekilde söyleyebiliyoruz. Uygun fiyatlardan ikinci el otomobil alma gibi bir amaç içerisinde iseniz internet üzerinden kapsamlı bir araştırma yapmanız da yeteri kadar iyi seçenekleri sizlere sunacaktır.

Ucuz araba haberleri ile alakalı olarak yakın bir zaman dilimi içerisinde sitemizde daha yeni haberler bulabileceğinizden dolayı bizleri takipte kalmanız sizler adına yeteri kadar iyi olacaktır. Geçmişten günümüze otomobil modellerinde ki en yeni seçenekler yine sitemiz içerisinde sizlerle birlikte olacak.

Bir önceki yazımız olan Fiat Egea Kampanyaları ve Fiyat Listesi başlıklı yazımızda fiat egea, Fiat Egea araç kredisi ve Fiat Egea Fiyat Listesi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here