En İyi PC Araba Yarışı Oyunları

0
740

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte en iyi PC araba yarışı oyunları ile alakalı olarak bir incelemede bulunacak ve en yeni örnekleri çok daha yakından inceleyerek fikir edineceğiz. Türkiye genelinde bilgisayar oyunlarına karşı ilginin artması ile birlikte ön plana çıkan araştırma başlıklarından birisi olduğunu net olarak söyleyebiliriz sizlere.

Bildiğimiz gibi bilgisayar oyunu teknolojilerinin gelişmesi ve kısa zaman içerisinde ön plana çıkması ile birlikte insanların oyunlara karşı bakışının çok ciddi anlamda değiştiğini görebilme şansına da sahip oluyoruz. Türkiye artık bilgisayar teknolojilerinde kendisini kanıtlamış olan ve insanların da sürekli araştırma yaptığı ülkelerden birisi olarak dikkat çekiyor diyebiliriz.

En iyi PC araba yarışı oyunu hangisi? Yazımız içerisinde bu sorunuza da net bir şekilde yanıt bulabileceğiniz gibi aynı zamanda daha farklı konular ile alakalı olarak da kafanıza takılan herhangi bir durum ortaya çıkarsa sitemizin alt kısmındaki yorum alanlarından bizlere sorunsuz bir şekilde ulaşabilme şansına sahip olduğunuzu da unutmayın.

En İyi PC Araba Yarışı Oyunları

Araba yarışı oyunları ile alakalı olarak genele baktığımızda özellikle grafik açısından mükemmel ötesi seçeneklerin sunulduğunu görüyoruz ki bilgisayar platformunbda araba yarışı oyunu dediğimiz zaman herkes için akla ilk gelen en önemli seçeneklerden birisi de artık bir marka haline gelen Need for Speed serisidir. Zaman içerisinde dişli rakipleri de çıkmıştır.

Son 10 yıl içerisinde özellikle bilgisayar sistemlerinin geldiği noktanın ne kadar ilgi çekici olduğunu sizlere ek olarak anlatmak isterdik ancak şuan için sizlere bu anlamda en iyi araba yarışı oyunu deneyimini yaşamanız için örnekler sunacak ve fikir edinmenize de yardımcı olacağız. Daha fazlası için günlük olarak sitemizi ziyaret edebilir ve tüm konular ile alakalı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Liste aşağıdaki gibidir;

  1. Need for Speed: Most Wanted
  2. Shift 2: Unleashed
  3. F1 2010
  4. Blur
  5. Burnout Paradise: The Ultimate Box
  6. Race Drive: GRID
  7. GTR 2
  8. ToCA Race Driver 3
  9. Sonic & All Star Racing Transformer
  10. Driver: San Francisco

liste içerisinde en çok ön plana çıkan ve kısa zaman içerisinde en popüler hale gelmiş olan bilgisayar oyunları arasında kendilerini kanıtlayan seçeneklerden birkaçı olarak sıralandı. Tabi ki liste içerisinde yer almayan ve sizlere önerebileceğimiz birkaç kaliteli oyun daha olduğundan dolayı bu anlamda sizleri bilgilendirmemenin iyi olmayacağını düşünüyoruz. Şimdi detaylara biraz da aşağıdan devam edelim.

PC için Araba Yarışı Oyunu Önerileri

Öncelikli olarak ben biraz Hızlı ve Öfkeli tarzı filmleri ve yaşayış tarzını çok daha fazla sevdiğimden dolayı anahtarına iddialı ve para kazanmalı oyunlar ilgimi çok daha fazla çekiyor demek yanlış olmaz kanısı içerisindeyim. Bu tarz bir oyun isterseniz eğer sizler için öncelikli olarak Juiced ve Juiced 2: Hot Import Nights olacaktır.

Bununla birlikte Formula serisinin her türlü oyunu sektör içerisinde efsanedir ancak günümüz ralli şampiyonasında yarışmak ve bu deneyimi mükemmel grafikler ile yaşamak istiyorsanız yine bilgisayar dünyasının efsanelerinden birisi olarak niteleyebileceğimiz Colin McRae Rally serisi sizler için önerebileceğim bir diğer kaliteli seçenek olacaktır. Sizi gerçekten kendisine hayran bırakır.

Nascar ile alakalı olarak oyunlarda geçmişten günümüze çok ciddi bir şekilde geliştirildi ve grafik açısından herkesin ilgisini çekebilecek şekilde tasarlandı. Hal böyle olunca sizlerin de bu tip oyunları denemesi yine önerebileceğimiz seçenekler arasında sorunsuz bir şekilde yer alacaktır. Daha fazlası için yakında sitemizde yeni başlıklar sunacağız.

Bir önceki yazımız olan En İyi Klasik Araba Modelleri başlıklı yazımızda en iyi klasik araba hangisi, en iyi klasik araba modelleri ve klasik arabaların özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here