En İyi Mobil Araba Yarışı Oyunları

0
98

Bugün ki içeriğimizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte en iyi mobil araba yarışı oyunları ile alakalı olarak seçenekleri çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olacağız. Oyunlar artık insan hayatının en önemli unsurlarından birisidir ki genel olarak baktığımızda bilgisayar oyunları dışında mobil oyunlar da insanlar için çok önemli hale geldi.

Akıllı telefon sistemlerinin de gelişmesi ile birlikte artık insanlar çok daha yeni seçenekleri değerlendirme şansına sahip oluyor da diyebiliriz. Mobil oyun sistemlerinde grafik seçeneklerinin de gelişmesi ile birlikte çok iyi seçenekler ortaya çıkarıldı. Bu seçenekleri araştırma fırsatı olmayanlar için kolay yoldan bilgi edindirmeye yönelik adımlar atma yoluna da gidiyoruz.

En iyi mobil araba yarışı oyunu hangisi? Bu anlamda o kadar fazla örnek var ki bizlerde bu örnekler üzerinden sizlere en yeni seçenekleri sunmak istiyoruz. İndirme rakamlarını da dikkate alarak özellikle en iyi oyunu sizlere kendi yorumlarımızı da nacizhane koyarak anlatmak ve önemli bir listeyi sizlere sunmak amacı içerisinde olacağız.

En İyi Mobil Araba Yarışı Oyunları

Mobil araba yarışı oyunları içerisinde özellikle son dönemlerde belli başlı yazılım şirketlerinin yaptıkları oyunlar da ciddi anlamda ön plana çıkıyor. Gameloft, özellikle sektörünü yarış oyunları anlamında domine eden ve mobil oyun grafikleri açısından devrim yaratan yazılım şirketlerinden en önemlisi olarak da ön plana çıkıyor demek yanlış olmaz.

Bununla birlikte çok daha yenilikçi seçenekler üzerinde duruluyor. Ancak yine de liste içerisinde kendisini ciddi anlamda ön plana çıkarmış ve gerek kurgusu gerekse grafikleri ile birlikte kendi sektörünün en iyileri arasına giren oyunları da bir liste içerisinde toplamak istedik. Sizlerin de eklemek istediğiniz oyunlar olursa yorum kısımlarından bizlere ileterek eklememize de yardımcı olabilirsiniz. Listemiz aşağıdaki gibidir;

 1. GTR Racing 2
 2. Real Racing 3
 3. Asphalt 8: Airborne
 4. Colin McRae Rally
 5. CSR Racing ve CSR Classics
 6. Real Drift Car Racing
 7. Ridge Racer Splitstream
 8. Re-volt 2: Multiplayer
 9. Riptide GP2
 10. F1 Challenge
 11. Turbo FAST
 12. Carmageddon

gibi oyunlar mobil oyun sektöründe çok ciddi anlamda indirme rakamlarına ulaşan ve kalitesini ciddi bir şekilde gösteren oyunlar arasında ki yerini başarılı bir şekilde almıştır. Türkiye genelinde de bu oyunlar çok fazla rağbet gördüğünden dolayı sizler de telefonlarda boş zamanlarınızı en iyi şekilde geçirmek istiyorsanız bu oyunlar son derece iyi bir alternatif olarak da dikkat çekecektir.

Araba Yarışı Oyunlarında Grafik Detayları

Araba yarışı oyunları dediğimiz zaman bunun içerisinde birçok farklı seçenek var ancak günümüz oyunlarında mobilde olsa en çok dikkat çeken detaylar yine grafiksel detaylar olarak dikkat çekiyor. Bizlerde genel olarak grafik anlamında en iyi oyunları sizlere bir liste haline getirerek sırası ile en iyileri sunma yoluna gittik.

Araba yarışı oyunlarında da artık bir yapay zeka sistemi olduğundan dolayı farklı farklı senaryolara karşı son derece dikkatli olmanız ve buna göre hareket etmeniz yine önem arz eden unsurlardan birisi olarak da dikkat çekiyor. Hal böyle olunca grafik detaylarına önem veren oyunları marketlerden özellikle seçmek sizler adına iyi bir seçenek olarak dikkat çekecektir.

Zamana bağlı olarak da özellikle kurgu sistemlerinde yaşanan gelişmeler ve oyun şirketlerinin sürekli daha modern seçenekler üzerine eğilim göstermesi de yine önem arz eden seçenekler arasında yer alıyor. Yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni örnekleri sitemiz içerisinde sizlere sunacak ve fikir edinmenizi sağlayacağız.

Bir önceki yazımız olan En İyi İç Mekan Tasarımına Sahip Araba Modelleri başlıklı yazımızda en iyi iç mekan tasarımına sahip araba hangisi ve en iyi iç mekan tasarımına sahip araba modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here