En İyi Güncel Toyota Kampanyaları

0
548
Toyota Satış Kampanyaları
Toyota Satış Kampanyaları
Güncel Toyota Kampanyası
Güncel Toyota Kampanyası

Toyota kampanyaları haziran ayında da tüm hızıyla devam ediyor. Şimdi Toyota sahibi olan sürücüler, 1-30 Haziran Toyota Servis Günleri kampanyası dahilinde araçlarının bakımlarını daha makul fiyatlarda yaptırabilirken, orijinal parça ve profesyonel işçilik hizmetinden de faydalanıyorlar. A’dan Z’ye birçok bakımlarını yaptırabilecekleri Toyota Servisleri, müşterilerine en iyi hizmeti verirken, sürpriz indirimler ve Forever Kart avantajları da devam ediyor. Ayrıca tek kampanya bununla da sınırlı değil. Şimdi Toyota satış kampanyaları sayesinde yeni araç sahibi olmak isteyen herkes bir Toyota’ya kavuşuyor. Ailenin sevilen modellerinden birisi olan Toyota Corolla, kampanya ile 49.950 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, Toyota Auris’ler ise 48.950 TL’den başlayan fiyatlarla satış bayilerindeki yerlerini alıyor.

 

Toyota Satış Kampanyaları
Toyota Satış Kampanyaları

Şimdi Toyota’da taksit erteleme imkanı da var. Şimdi aldığınız araçların taksitlerini Ocak 2015’te ödemeye başlıyorsunuz ve cazip Toyota Finans hizmeti  kampanya dahilinde size makul teklifler sunuyor. Kolay ödeme koşullarının sunulduğu tekliflerde Toyota Verso’da bulunuyor. Verson’nun 1.6 dizel modeli ve benzinli modelinde tam 3.050 TL indirim imkanı mevcut. Toyota Yaris’lerin 1.33 Benzili modellerinde ise yine 3.070 TL indirim fırsatı mevcut. Ayrıca yeni kampanya bunlarla da sınırlı değil. Eski aracınızın markası ne olursa olsun, yeni bir Toyota ile takas yapabilme imkanı da bulunuyor. Toyota plazalarda düzenlenen test sürüşü günleri ile tüm müşteriler araçlarını almadan önce dikkatlice inceleme ve sürme imkanına da sahip oluyorlar. Toyota Plaza’larda sizleri misafir eden Toyota, birbirinden cazip kampanyalarla herkesi yeni bir bir araç sahibi yapmakta kararlı. Eğer yeni bir araç almak için uygun bir kampanya arıyorsanız, şimdi tam zamanı. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi,indirimli araç fiyatları ve başvuru formlarını görmek istiyorsanız burayı tıklayabilirsiniz.

Toyota Kampanyaları
Toyota Kampanyaları

 

Bir önceki yazımız olan Mayıs Ayı Otomobilde Yeni Kampanyalar başlıklı yazımızda BMW mayıs ve haziran ayları kampanyası, Citroen Mayıs ayı kampanyası ve Honda'nın bahar kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here