Dünyanın En Pahalı Karavan Modelleri

0
99

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte dünyanın en pahalı karavan modelleri ile alakalı olarak bir inceleme yapacak ve fikir sahibi olacağız. Hayali emeklilik olup da ülke içerisinde ya da ülke dışında gezi yapmak isteyenlerin en çok merak ettikleri ve araştırdıkları konulardan birisi de karavan modelleridir diyebiliriz.

Ülkemiz genelinde karavan modellerine karşı çok fazla ilgi olmadığı gibi aynı zamanda sunulan seçenekler üzerinde de ne yazık ki modern modelleri inceleme şansına sahip olamıyoruz. Ancak dünyanın diğer bölgelerinde karavan anlamında büyük markalar çok ciddi anlamda kaliteli ve bir o kadar da ilgi çekici modeller geliştirme yoluna gidiyor diyebiliriz.

Dünyanın en pahalı karavanı hangisi? Karavan demeye bin şahit ister çünkü her ne olursa olsun otel gibi bir konsept ve mükemmel görsel seçenekleri sizlere sunan, içerisinde ömür boyu yaşamanıza yardımcı olabilecek kadar da lüks imkanları sizlere sunan karavan sistemlerinden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor diyebileceğimiz bir modeller. Şimdi detaylara inelim.

Dünyanın En Pahalı Karavan Modelleri

Karavan modelleri dediğimiz zaman kafanızda ne canlanıyor bilmiyoruz ancak her ne olursa olsun yenilikçi seçeneklerin sizlere sunulduğunu söyleyebiliriz. Günümüz teknolojileri dikkate alındığı zaman özellikle modern karavan seçeneklerinin üzerinde duruluyor olması da bizler için görsel olarak da önemli bir etken diyebiliriz sanırım.

İtalyan efsanesi olarak geçtiğimiz dönemlerde ortaya çıkan ve tasarımı ile birlikte adeta bir villa görüntüsünü sizlere sunan bu karavan modeli, adeta şatoda oturuyormuş hissini sizlere her anlamda sunacağı gibi aynı zamanda emsallerinden 3 kat daha pahalı bir karavan modeli olarak da dikkatleri üzerine çekiyor. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan listemize geçelim;

  1. Marchi Mobile EleMMent Palazzo – 3 Milyon Dolar
  2. Featherlite Vantare Platinum Plus – 2.5 Milyon Dolar
  3. 2015 Prevost H3-45 VIP – 1.6 Milyon Dolar
  4. 2015 Foretravel IH-45 Luxury Motor Coach – 1.3 Milyon Dolar
  5. 2014 Country Coach Prevost – 1 Milyon Dolar
  6. 2015 Newmar King Aire – 748.645 Bin Dolar
  7.  2015 Monaco Dynasty 45P – 585.750 Bin Dolar
  8.  Unicat Amerigo International – 500 Bin Dolar
  9.  Country Coach Magna 630 – 495 Bin Dolar
  10.  2015 Entegra Coach Cornerstone 45DLQ – 464 Bin Dolar

olarak sektörünün en pahalı karavan modelleri olarak dikkatleri üzerine çekiyorlar. Bu karavan modellerinin adeta uzay tasarımını andıran görüntüye sahip olması ve kalite anlamında da yeni seçenekleri sizlere sunması yine önem arz eden seçeneklerden birisi olarak dikkat çekecek. Karavanlar adeta eviniz gibi bir konforu sizlere sunmaya başladı ancak yüksek zümreye hitap ediyor diyebiliriz.

Karavan Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Karavanlar her ne olursa olsun konforun ön planda tutulması gereken araç modellerinden birisidir ki günümüz yeni modelleri her anlamda sizlere eviniz gibi bir deneyimi sunuyor ve son derece rahat ediyorsunuz. Bunun dışında görüntü olarak da incelediğiniz zaman yine sizlere son derece avantajlı seçenekler sunuyor da diyebiliriz sanırım.

Bununla birlikte baktığımız zaman karavan modelleri yakıt tüketimi anlamında normalin çok üstünde tüketim sağlayan araçlar arasında olduğundan dolayı bunu da dikkate almanız sizler adına son derece büyük bir avantaj olarak dikkatleri üzerine çeker. Geçmişten günümüze sürekli çok çok daha iyi seçenekler üzerinde durulması son derece doğal.

Fiyat seçenekleri anlamında araştırmacı olduğunuz gibi karavanların vergi fiyatları ile alakalı olarak da yine ön bir araştırma yapmanız cebiniz açısından son derece sağlıklı olacaktır. Bunun dışında ek olarak aracın kalitesini yine de eski model olmayacak şekilde ayarlamanız avantaj olarak karşınıza çıkacak bir diğer unsur.

Bir önceki yazımız olan En İyi İkinci El Araba Siteleri başlıklı yazımızda en iyi ikinci el araba siteleri, en iyi ikinci el araba sitesi hangisi ve ikinci el araba alırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here