Dar Gelirliler İçin Volkswagen Araç Üretecek

0
452

Alman otomobil devi Volkswagen yeni bir projeyle karşımıza çıkıyor. Otomotiv dünyasına yön veren markalar arasında yer alan Volkswagen bütçesi kısıtlı olanlar için ucuz otomobil üretimi yapacağını duyurmuştur. Avrupa genelinde ve ülkemizde büyük bir heyecana yol açan bu gelişmenin ayrıntıları da yavaş yavaş netlik kazanmaya başlıyor.

Fiyat Aralığı

2018 yılında tamamlanması beklenen proje kapsamında 3 farklı modelin üretileceği belirtilmektedir. Yapılan açıklamalarda 2018 yılında satışa çıkarılmasının amaçlandığı ve modellerin fiyatlarının 8.000 Euro ile 11.000 Euro arasında değişiklik göstereceği vurgulanıyor. Henüz model ve diğer teknik ayrıntılarla ilgili bilgi paylaşımı yapılmazken markanın proje amaçları arasında Çin ve Hindistan pazarında Toyota, Renault ve Hyundai gibi markalarla rekabet etmek de yer alıyor.

Ülkemizde Satışa Sunulacak Mı?

2018 yılına hazır olacağı belirtilen bu 3 modelin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı da merak edilen konular arasında bulunmaktadır. Ülkemizde satışa sunulması dahilinde uygulanan vergiler ile birlikte aracın fiyatının çok da ekonomik bir seviyede olamayacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

vw dar gelirliler için araba modeli

Bir önceki yazımız olan Yeni Volkswagen California Teknik Detayları başlıklı yazımızda vw california çıkış tarihi, vw california yakıtı ve w california fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here