Dacia Sandero ve Dokker Alacaklara Uygun Fiyatlı Kredi İmkanı

0
533

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte Dacia kampanyaları ile alakalı olarak seçenekleri sizlere sunacak ve fikir sahibi olacağız. Türkiye genelinde kısa bir zaman dilimi içerisinde kalitesini ortaya koyan markalardan birisi olan Dacia, piyasayı diğer markalara nazaran domine etmeye de devam ediyor diyebilme şansına sahibiz.

Dacia markasının son aylarda en çok satan modelleri olarak dikkat çeken Dokker ve Sandero modelleri üzerinde mükemmel avantajlar sizleri bekliyor. İndirimli bir şekilde sıfır model araç almak için kampanyalar ile alakalı olarak sitemizi günlük olarak takip etmeniz sizlere son derece iyi seçenekleri sunacağız. Kısacası kapsamlı seçenekler sitemizde sizlerle oluyor.

Son dönemlerde araç kredileri ile alakalı olarak markaların sunduğu inanılmaz seçenekler sayesinde artık sıfır model araç satışı üzerinde de son derece ilgi çekici seçenekler sunuluyor da diyebiliriz. Dacia markası da bu anlamda sizlere büyük kolaylıklar sunuyor ve bu kolaylıklar sayesinde Dacia almak sizler için çok daha kolay bir hale gelecek diyebiliriz.

DACİA SANDERO ALACAKLARA %0 FAİZ FIRSATI BAŞLADI

Sandero markasının son dönemde tasarım anlamında da çok farklı tasarımlara büründürülmesi, aslında insanların ilgisini çekebilmek için yeteri kadar iyi seçenekler sundu diyebiliriz. Stepway tasarımı ile birlikte herkesin ilgisini çeken marka, satış rakamları anlamında da beklentileri tam anlamı ile aştı ve dolayısı ile indirim sunmak da olmazsa olmazlardan birisi oldu.

Test sürüşü günlerini değerlendiren müşteriler, kısa bir zaman dilimi içerisinde indirimli bir şekilde araç alabilme şansına sahip oldular. Şimdilerde ise kredi ile araç sahibi olmak isteyen müşteriler için %0 faiz imkanı ile birlikte mükemmel fiyat olanakları da sizlere sunuluyor. Kredi olanakları aşağıdaki gibidir;

  1. 24.000 TL 12 ay %0 BAMO : %0,08, BYMO : %0,99
  2. 24.000 TL 24 ay %0,99 BAMO : %1.23, BYMO : %15.84
  3. 24.000 TL 24 ay %1,04 BAMO : %1.29, BYMO : %16.67
  4. 48.000 TL 48 ay %1,14 BAMO : %1.39, BYMO : %18.06
  5. 48.000 TL 48 ay %1,19 BAMO : %1.45, BYMO : %18.90

BAMO : Bireysel Aylık Maliyet Oranı, BYMO : Bireysel Yıllık Maliyet Oranı

DACİA DOKKER ALACAKLARA DA BÜYÜK ARAÇ KREDİSİ FIRSATI

Dokker, son dönemde aile aracı konseptinin en iyi temsilcilerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor ve birçok markaya nazaran çok daha kaliteli seçenekleri insanlara sunuyor. Rahatlığı, şık tasarımı ve güvenlik seçenekleri ile fark yaratan Dokker, yine indirimli seçenekleri ile alıcılara mükemmel ötesi seçenekler sunmaya da devam ediyor diyebilme şansına sahibiz.

Dokker modelinin insanlar arasında çok ciddi bir yaygınlık düzeyine ulaşması ile birlikte kredi faiz oranları üzerinde de ciddi yenilikler meydana geldi. Hal böyle olunca insanların bakış açılarında da değişim meydana geldi. Markanın açıkladığı verilece göre kredi faiz oranları ve kar detayları aşağıdaki tabloda detaylı bir şekilde verilmiştir.

  1. 24.000 TL 12 ay %0 TAMO : %0,49, TYMO : %6,07
  2. 24.000 TL 24 ay %0,99 TAMO : %1,31, TYMO : %16,89
  3. 48.000 TL 48 ay %1,14 TAMO : %1,27, TYMO : %16,34
  4. 48.000 TL 48 ay %1,19 TAMO : %1,32, TYMO : %17,07

TAMO : Ticari Aylık Maliyet Oranı, TYMO : Ticari Yıllık Maliyet Oranı

DENEME GÜNLERİNİ KAÇIRMAYIN

Dacia markasının kısa bir zaman dilimi içerisinde aktif olarak uygulamaya başladığı deneme günlerini her ne olursa olsun kaçırmayın. Araçları denerken aynı zamanda sorunsuz bir şekilde indirimlerden yararlanma şansına da sahip olma fırsatı siz değerli müşterilere sunuluyor.

Dacia modellerinden herhangi bir tanesini sorunsuz bir şekilde en uygun fiyatlardan almak ve bu fırsatları sevdiklerinize de önerebilmek için size en yakın konumda bulunan Dacia yetkili satış merkezlerine giderek bilgi alabilir ve hatta dilerseniz indirim detaylarını da değerlendirebilirsiniz. Kredi imkanlarından faydalanabilmek için Dacia resmi internet sitesini her ne olursa olsun takip altında tutunuz.

Bir önceki yazımız olan Toyota Binek Araçlarda Mayıs Ayı İndirimleri Başladı başlıklı yazımızda Toyota indirimleri ve toyota mayıs kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here