Dacia Haziran 2016 Kampanyaları Fark Yaratıyor

0
523

Türkiye’nin kısa bir zaman dilimi içerisinde yükselen değerlerinden birisi olarak dikkat çeken Dacia kampanyaları ile alakalı olarak en yeni seçenekleri çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde markanın satış rakamları ciddi anlamda fark yarattı. Hal böyle olunca modellerine karşı insanların ilgisi çok daha fazla oldu.

Dacia Haziran kampanyaları ile birlikte yine bu dönemin en çok satan markalarından birisi olabilmek için oldukça iyi bir planlama yapmış gibi görünüyor. Müşteri adaylarına özellikle birçok farklı noktada sunacakları avantajlı seçenekler ile birlikte de aslında ilgi çekici bir hale gelecekler desek sanıyorum ki yanılıyor olmayacağız.

Haziran ayı içerisinde tüm Dacia modellerinde uygun kredi fırsatlarına sahip olacağınız gibi aynı zamanda bakım fırsatları konusunda da Dacvia markasının sizlere sunacağı eşsiz seçenekleri sorunsuz bir şekilde değerlendirme şansına da sahip olabileceğinizi net olarak söyleyebiliriz. Şimdi markanın bu ay boyunca sunacağı mükemmel seçenekleri çok daha yakından inceleyerek fikir sahibi olalım.

Bakım ve Mekanik Araç Onarımlarında Büyük İndirim

Bildiğimiz gibi zaman içerisinde araçlarımız ile alakalı olarak sorunlar meydana gelebilir ki markaların bu anlamda bizlere sunacağı seçeneklerin de ne kadar büyük önem arz ettiğini ek olarak söylemeye gerek yok diye düşünüyoruz. Dacia markası, Haziran ve Temmuz ayları arasında en iyi seçenekleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunmayı hedefliyor.

Haziran ayı boyunca 3 Temmuz 2016 tarihine kadar araç onarımlarda mükemmel indirim oranları ön plana çıkıyor. Araç bakım ve mekanik onarım konularında yetkili servislerden alacağınız hizmetlerinizde siz değerli müşterilere özel tam %20 indirim uygulanıyor. Eski Dacia sahipleri de bu hizmetten sorunsuz bir şekilde yararlanabilme şansına da sahip oluyor.

Bu anlamda Dacia resmi internet sitesi üzerinde açılmış olan bir formu doldurmanız gerekmektedir. Bu formu doldurarak yetkili servislerden randevu alacak ve sorunsuz bir şekilde parça indirimlerinden de yararlanabilme şansına sahip olacaksınız. YETKİLİ SERVİS ONLİNE RANDEVUSU İÇİN TIKLAYIN. Daha fazlası için resmi internet sitesinden de bilgi sahibi olabileceksiniz.

Tüm Dacia Sıfır Model Araçlarda Uygun Kredi Faiz Fırsatları

Türkiye’nin son dönemde en çok satan markalarından birisi olarak dikkat çeken ve sıfır model araç satışı konusunda da değerini fazlası ile ortaya koyan Dacia, kısa bir zaman dilimi içerisinde kredi imkanları ile mükemmel ötesi seçenekleri siz değerli müşterilerine sunmaya ve sıfır model araç sahibi olmanıza da yardımcı oluyor.

Dacia binek araç alımı yapacaklara en uygun vade seçenekleri ile birlikte sunulan taksit imkanları ciddi anlamda piyasada heyecan yaratıyor. Öyle ki günümüz piyasalarının test sürüşü anlamında da en ilgi çekici markalarından birisi olarak da Dacia markasını net bir şekilde gösterebiliriz. Vade ile alakalı olarak detaylar aşağıdaki gibidir.

  1. 24.000 TL 12 ay %0 BAMO : %0,08, BYMO : %0,99
  2.   20.000 TL 15 ay %0 BAMO : % 0,07, BYMO : %0,79
  3.   24.000 TL 24 ay %0,99 BAMO : %1.23, BYMO : %15.84
  4.   24.000 TL 24 ay %1,04 BAMO : %1.29, BYMO : %16.67
  5.   48.000 TL 48 ay %1,14 BAMO : %1.39, BYMO : %18.06
  6.   48.000 TL 48 ay %1,19 BAMO : %1.45, BYMO : %18.90

BAMO : Bireysel Aylık Maliyet Oranı, BYMO : Bireysel Yıllık Maliyet Oranı

Dacia Test Sürüşü Günleri Kaçmaz

Her markada olduğu gibi Dacia markasında da mükemmele yakın indirim seçenekleri test sürüşü imkanı ile birlikte siz değerli müşterilere sunuluyor. Bu seçenekleri değerlendirmeyi ihmal etmeyen tüm müşteriler ciddi anlamda kazanç elde etme yoluna gidiyor.

Türkiye’nin en büyük markalarından birisi. Artık sizlerde online olarak test sürüşü randevusu alabilir ve randevunuz sonrasında ki satın alımlarınızda çok ciddi bir şekilde indirimler elde edebilme şansına da sahip olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Fiat Ticari Araçlarda Haziran 2016 Kampanyaları Yüz Güldürüyor başlıklı yazımızda fiat haziran 2016 kampanyaları ve fiat ticari araç kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here