Dacia Aralık 2015 Kampanyası

Otomobil Kampanyaları LemiBir süredir Renault bünyesinde Türkiye pazarında bulunan Dacia, Aralık ayı otomobil kampanyalarıyla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Şirket, yıl sonuna kadar hem stoklarını eritmek, hem de satış rakamlarını tutturmak için diğer markalar gibi araç kampanyaları oluşturduğunu duyurdu.

dacia_sandero_2015

3500 TL’YE VARAN NAKİT İNDİRİMİ

Çok uygun kredi imkanları ile yılbaşını bekleyen Dacia, 18000 TL için 18 ay vadeli yüzde sıfır faizli krediyi Dacia müşterilerine sağlama sözü veriyor. Kredi fırsatlarının yanında nakit alımlarda da büyük indirimler olacağı da şirket tarafından duyuruldu. Dacia modellerinde kredi imkanlarından yararlanmak istemeyen müşterilerine ise Sandero, Duster ve Dokker ailesi’nde 2000 TL, Lodgy ve Logan MCV’de ise 1500 TL indirim şansı sunuyor. Aralık ayında sınırlı modelde, sınırlı sayıda araç için de sürpriz bir indirim duyuruldu. Buna göre Aralık ayı içerisinde belirlenecek bazı modellerde 3500 TL’ye varan nakit indirimi olacak.

ARALIK AYINA ÖZEL AVANTAJLAR

Dacia ayrıca tüm modellerinde geçerli olmak üzere 4 yıla kadar yüzde sıfır faizli kredi imkanı da sunuyor. Yıl sonu otomobil kampanyası imkanları kampsamında 18000 TL 18 ay, 48000 TL 12 ay ya da 12000 TL 48 aya kadar kredi imkanları sunuluyor. Dacia’da kredilerini Orfin Finansman’dan kullananlara ise özel bir hediye sunuluyor. Dacia marka binek otomobil alımlarında Maxxi Garanti fırsatı sunuluyor. Bu ürünle, aracınızın garanti süresini 5 yıla kadar çıkartma şansı yakalayabiliyorsunuz.

dacia_lodgy2015

Dacia’da Aralık kampanyaları kapsamında servis bakımlarında da çeşitli avantajlar sunuluyor. Dacia servis noktalarından 4 adet Goodyear lastik alana mobil şarj cihazı hediye ediliyor. Ayrıca Dacia Fix Paket (Ön cam hariç) ve Elf Motor Yağı değişimlerinde yüzde 20 indirim müşterilere sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan Yıl Sonu Araç Kampanyaları başlıklı yazımızda 2015 aralık araba kampanyaları, 2015 sonu araç kampanyaları ve aralık 2015 otomobil kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Lemi {Lemi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir