Citroen’in 2013 Yılı Kasım Ayına Özel Takas Kampanyası

0
425
Citroen C-Elysee
Citroen C-Elysee
Citroen C-Elysee
Citroen C-Elysee

2013 yılının bitmesine çok az bir süre kala firmalar yılın sonkampanyalarına yapmaya başladılar.Bu firmalardan biri olan Citroen ticari araçlarında 5 bin ,binek araçlarında ise 6 bin liraya varan takas indirimine Kasım Ayı itibari ile başladı.Dünyanın çeşitli coğrafyalarında ,4 milyon kilometre test edilen Sedan pazarının gözdesi Citroën C- Elysée modeli, 33 bin 500 liralık kampanyalı başlangıç fiyatı ile tüketicilerle buluşuyor.

Hyundai ise kasım ayının sonuna kadar devam edecek kampanyası İ20 modelini almayı düşüneneleri sevindirecek cinsten.Zira firma İ20 modeli için, 20 bin liraya 20 ay %o faizli taksit imkanı sunuyor. 2013 Kasım ayında indirim yapan firmalardan bir diğeri ise Mitsubishi.Firma,Mitsubishi Lancer’da 2 bin TL, L200’de 4 bin TL ve ASX’de 5 bin TL’ye varan indirimler bulunuyor.Eğer bir Mitsubishi almak istiyorsanız tam zamanı.Chervolet ise 2013 Kasım ayı kampanyasına hız kesmeden devam ediyor.Cruze Sedan ve Cruze Hatchback modellerini 8 bin,Captica modelinide 8 bin 560 liraya varan indirimlerle sunuyor.

Peugeot hafif ticari araç ürün yelpazesininde bulunan Partner Tepee’de ise 15 bin TL’ye 15 ay %0 faizli kredi imkanı sunarak, müşterilerini Peugeot bayilerine bekliyor.

Bir önceki yazımız olan 2013 Kasım Ayı Araba Kampanyaları başlıklı yazımızda Chervolet'in Kasım ayı kampanyaları, Hyundai Kasım ayı kampanyası ve Nissan'ın Kasım ayı kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

TEILEN
Önceki İçerikOtomatik Fren Sistemi En İyi Olan Araç
Sonraki İçerikBütün Yönleri ile Yeni Hyundai i10
Merhaba, 41 yaşındayım. Araç kampanyaları sitesinde yazmaya başlayalı uzun zaman olmadı. Eskiden beri arabaları özel bir tutkum olmuştur. Genel olarak araba haberlerini araba belgesellerini seyretmeyi çok seviyorum. Her geçen gün yenilen araçlarda gelişen teknolojileri izlemek, oldukça keyif verici. Murat 124 ile başlayan serüvenin,elektrikli araçlara kadar uzanan evrimini takip etmek bir yerde teknolojinin macerasını da takip etmek gibi. İşte bu yüzden Araba kampanyaları sitesine yazarken, yazdığım her yeni modelde arabalara olan merakım biraz daha artıyor. Yeni modeller ve getirdikleri teknolojilerde buluşmak dileğiyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here