Citroen Sıfır Araç Alımlarınızda İndirim Günleri

0
540

Bugün sizlerle birlikte Citroen kampanyaları ile alakalı olarak kapsamlı bir araştırma yapacağız. Binek otomobil dediğimiz zaman son dönemlerin en çok tercih edilen markalarından birisi olması, markayı bir adım daha ön plana taşıyor diyebiliriz. Türkiye genelinde özellikle bu konuda araştırmacı olan çok fazla okuyucumuz var da diyebiliriz aslında.
2016 Citroen araba modelleri yine en çok ilgi gören modeller arasında yer alıyor demek yanlış olmaz. Otomobil modellerinde kısa süre içerisinde çok ciddi bir gelişim süreci içerisine girmeleri de markayı ön plana çıkaran unsurlardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Her markada olduğu gibi Citroen markasında da yeni model araçlarda indirim günleri devam ediyor.

Citroen Sıfır Araç Kredisi

Her araba markasında olduğu gibi Citroen markasında da Mart ayına özel olarak uygulanan faiz oranları söz konusudur. Binek araç modellerinde %0,99 faiz oranları yine yaygın olarak kullanılan kampanya seçeneklerinden birisi olarak da ön plana çıkıyor diyebiliriz. Citroen araç kredisi oranları ile alakalı olarak sınırları zaman içerisinde ciddi şekilde zorlamaya devam ediyor.

Sizlere en yakın yetkili satış merkezlerine giderek bu anlamda görüşmenizi yapıyorsunuz. Test sürüşü ile alakalı olarak da başvurular yapabilirsiniz. Birçok farklı açıdan sıfır araç alımlarınızda indirim fırsatlarından yararlanabilme şansına da sahip oluyorsunuz. Bu da sizlere kısa vadede çok ciddi avantajlar sağlıyor.

2016 Model Citroen Araç Fiyatları

Araç fiyatları ile alakalı olarak da oldukça mütevazi davranan şirket, 2016 model binek araçlarında sizlere en uygun fiyat seçeneklerini sunuyor. Her araç modelinde sizlerin sürüş ve ihtiyaç durumunuza göre araçlar sunan Citroen markası, 2015 model sıfır alımlarınızda da son derece uygun seçenekleri sizlere sunuyor diyebiliriz.

Citroen C Serisi Araç Fiyatları

citroen-c-serisi-fiyat

Citroen DS Serisi Araç Fiyatları

 

 

citroen-ds-serisi-fiyat

Citroen Ticari Araç Serisi Fiyatları

 

citroen-ticari-arac-fiyat

Araç fiyatlarını daha yakından incelemek için BURAYA tıklayabilirsiniz. Ticari ya da binek ayırmaksızın istediğiniz araç modellerinin fiyatını bizzat resmi internet sitesi üzerinde inceleyebilirsiniz. 2015 model araçlar ile alakalı olarak da bazı araç seçenekleri ile alakalı olarak yenilikçi adımlar atıldığını da söyleyebiliriz.

2016 Model Araçlarda 2015 Fiyatları Uygulanıyor

Citroen, ilgi gören bazı araç modellerinin insanların çok daha rahat alabilmesi amacı ile 2015 yılı sıfır otomobil fiyatlarını uygulamaya devam ediyor. Bu fiyatlarda otomobil alırken aynı zamanda kredi faiz oranlarında da sizleri hayrete düşürecek seçenekler mevcut. Aşağıdaki araç listesini inceleyiniz;

  1. Citroen C-Elysee
  2. Citroen C4 Cactus
  3. Citroen Berlingo

Modellerinde 2015 yılı fiyatları uygulanmaya devam ediyor. Aynı zamanda araç kredisi alımlarınızda 20 AY %0 FAİZ imkanı ile de sizlere en iyi şekilde sunuluyor diyebiliriz. Kısacası araçlarda da sizler sorunsuz bir şekilde satın alma yapabilin diye en iyi olanaklar sunuluyor. Citroen, 2016 yılında da fark yaratıyor.

DS Automobiles Deneyimini Yaşayın

Citroen markasının kendi içerisinde ki bir diğer yapılanması olarak dikkat çeken DS Automobiles logosuna sahip araç modellerinde de çok uygun seçenekler dikkat çekiyor diyebiliriz. DS3, DS4 ve DS5 modellerinde yine 2016 yılına özel olarak sunulan indirimli olanaklardan yararlanmak için resmi internet sitesini ziyaret etmeyi kesinlikle unutmayın.

DS Automobiles fiyatları ile alakalı olarak kısa bir süre öncesinde düzenlemeler yapıldı. Citroen markasının dünya genelinde yeni bir imaja kavuşması projesi olarak da nitelendirilen bu proje ile birlikte kısa zaman içerisinde çok farklı noktalarda çok farklı sıfır araç modellerini net bir şekilde görebilme şansına da sahip olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Renault Sıfır Araç Kredilerinde Büyük Kampanya başlıklı yazımızda 2016 Renault Araba Fiyatları, Renault araba modelleri ve Renault Master hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here