Citroen Haziran 2016 Kampanyaları ve Uygun Kredi İmkanı

0
475

Bugün ki haberimizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte Citroen kampanyaları ile alakalı olarak sunulan en yeni seçenekleri çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde ülkemizde en çok ilgi gören araç markalarından birisi olarak ön plana çıkıyorlar.

Citroen markasının zaman içerisinde üretim seçeneklerine dayalı olarak kendi çizgisinden de ödün verdiği şu günlerde ortaya o kadar ilgi çekici seçenekler çıkıyor ki bizlerde sitemizde en yeni araç incelemelerini yine siz değerli okuyucularımız ile paylaşma ve fikir edindirme yoluna gidiyoruz. Detaylar yine fark yaratan bir duruma geliyor demek mümkün.

Citroen indirim haberleri ile alakalı olarak Haziran ayı birçok farklı bakımdan son derece avantajlı seçenekleri sizlere sunma yoluna gidiyor. Uygun kredi fırsatları ile birlikte araç sahibi olmak ve deneyimi en iyi şekilde yaşayabilmek için öncelikle aşağıda sunacağımız başlıklardan özel olarak sunulan indirim ve kredi faiz fırsatlarını daha yakından inceleyin.

2016 Model Sıfır Citroen Binek Araçlarda Uygun Kredi Faiz Fırsatları

Her markanın son dönemde sıklık ile uyguladığı kredi faiz imkanlarını zaman içerisinde kendisi de uygulamaya başlayarak insanlara kolay bir şekilde araç sahibi olma fırsatını sunan Citroen, yine mükemmel oranlar ile birlikte müşteri adaylarını kendisine çekmeye ve kısa bir zaman dilimi içerisinde yükselişini devam ettirme amacı içerisinde yer alıyor diyebiliriz.

30 Haziran 2016 tarihine kadar öncelikli olarak 20.000 TL araç kredisi taleplerinize 20 ay boyunca %0,89 faiz uygulaması ile kolay bir şekilde sizlere araç sahibi olma fırsatını sunan Citroen, bu imkanları sadece yetkili satış merkezlerine başvuran müşterilerine sunuyor ve bu sayede sizlerde kolay bir şekilde kredi çekebilme şansına da sahip olabiliyorsunuz.

Daha fazla maddi ödenek ve daha fazla vade ihtiyacı içerisinde olan müşterilerine ise 25.000 TL kredi talebinize 25 ay boyunca %0,89 faiz kampanyası ile birlikte yine sizlere son derece iyi seçenekleri sunmaya da devam ediyor. Citroen finans, kısa bir zaman dilimi içerisinde daha ciddi rakamlara ulaşan araç satışları için sizlere yine mükemmel olanaklar sunmaya da devam edecek.

Citroen 2016 Fiyat Listesi İndirimleri de İlgi Görüyor

Bildiğimiz gibi artık markalar, kendi araçlarını tüm ülkelerde çok daha fazla satabilmek için birçok farklı anlamda yenilik yapma yoluna gidiyor ve aynı zamanda fiyat seçenekleri üzerinde de insanlara en iyi seçenekleri sunabilmek için çok ciddi adımlar atıyor. Citroen, bu alanda yenilikçi bir firma.

Citroen 2016 güncel fiyat listesi incelendiği zaman tüm binek araç modellerinde %10’a yakın indirimli fiyat seçenekleri sizlere sunulmaya başlandı. Özellikle test sürüşü konusunda insanların en çok rağbet gösterdiği markalardan birisi olarak ön plana çıkan Citroen, yine ciddi anlamda farklılık sağlayabilmek adına daha avantajlı seçenekler üzerine eğildi.

Resmi internet sitesi üzerinde de fiyatlarını resmi olarak güncelleyen şirket, insanlara çok daha büyük avantajlar ile araçlar sunabilmek adına somut adımlar atacak gibi de görünüyor. Tabi ki bu anlamda internet sitesi üzerinden güncel kampanyaları da yakından takip etmek son derece önemli bir detay. Fiyat listesini incelemek için TIKLAYIN.

Test Sürüşü Günlerini Kaçırmayın

Citroen markasının da kendi binek araç modellerini sizlere sunmak için hazırlamış olduğu en yeni test sürüşü imkanlarını resmi internet sitesi üzerinden değerlendirebilir, kendinize en yakın yetkili satış merkezlerinden sorunsuz bir şekilde randevu alabilir ve kısa zaman içerisinde aracı deneyim edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mini Cooper Kampanyaları ile Büyülemeye Başladı başlıklı yazımızda mini cooper 2016 fiyat listesi, mini cooper indirim haberleri ve mini cooper kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here