Citroen DS4 Teknik Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı

0
88

Bugün ki haberimizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte Citroen DS4 modeli ile alakalı olarak en yeni seçenekleri inceleyecek ve fikir edineceğiz. DS serisi ile birlikte dünya genelinde çok geniş kitlelere ulaşan ve insanların takdirini kazanan marka, kısa süre içerisinde çok daha iyi seçenekler üzerinde çalışmalar gerçekleştirdi.

2016 Citroen DS4 modeli ile alakalı olarak haberler internet üzerinde yer almaya başladığı gibi araçlar ile alakalı olarak sektörde çok çok önemli gelişmeler meydana geldi desek sanıyorum ki yanılıyor olmayacağız. Türkiye her geçen gün otomotiv sektörüne çok daha fazla ilgi gösteriyor ve bizlerde sitemiz içerisinde sizleri bilgilendirme yoluna gidiyoruz.

Citroen DS4 Teknik Özellikleri 

Araç öncelikle tam bir tasarım harikası olarak dünya genelinde geniş bir kesimin ilgisini çekecek şekilde tasarlandı. Kısa bir zaman dilimi içerisinde özellikle SUV segmenti araçlara karşı ülkemizde talebin artması ile birlikte Citroen markası, ülkemizdeki yatırımlarını çok daha kaliteli bir hale getirdi diyebilme şansına sahibiz.

Citroen markasının bu modeli ile birlikte ülkemizde çok ciddi bir şekilde hareketlilik yaratacağını biliyoruz. Yeni nesil segment araçları sürekli daha hızlı bir şekilde üreten marka, DS4 modeli ile birlikte kendi tabularını da yıkarak herkesin tercihlerine özel olarak en iyi şekilde sunma yoluna gidecek de diyebiliriz. Teknik detaylar aşağıdaki gibi dikkat çekiyor;

  • PureTech 1.2 LT Motor – 131 Beygir – 230 NM Tork – 6 İleri Manuel Şanzıman – Benzin
  • THP 1.6 LT Motor – 165 Beygir – 240 NM Tork – 6 İleri Otomatik Şanzıman – Benzin
  • THP 1.6 LT – 211 Beygir – 285 NM Tork – 6 İleri Manuel Şanzıman – Benzin
  • BlueHDi 1.6 LT – 160 Beygir – 300 NM Tork – 6 İleri Manuel Şanzıman – Dizel
  • BlueHDi 2.0 LT – 150 Beygir – 370 NM Tork – 6 İleri Manuel Şanzıman – Dizel

Seçenekleri ile bizlere sunulan son derece gelişmiş ve bir o kadar da ilgi çekici SUV sınıfı otomobillerden birisi olarak dikkatleri çekiyor desek sanıyorum ki yanılıyor olmayacağız.

Citroen DS4 İç ve Dış Tasarım 

Tasarımı ile tam bir asalet göstergesi olarak dikkat çeken bu modelin özellikle bir Audi segmenti benzeri iç mekan tasarımı da aslında normalden çok daha iyi seçenekleri sizlere sunuyor diyebiliriz. Metalik gri boya rengi ile dıştan baktığımızda tam bir asalet görüntüsü olan araçta çelik jant kullanılması ayrıca dikkat çeken detaylar arasında.

Aynı zamanda iç mekana girdiğimizde krem rengi konsol tasarımı ve deri koltuk döşemeleri ile birlikte sizlere her anlamda en iyi seçenekler sunulmuş durumda. Gösterge panelinde ki modern tasarım adeta Mini Cooper tasarımını andırırken aynı zamanda geniş koltuk aralıkları ile herkes için maksimum rahatlık ön planda tutulmuş demek yanlış olmaz.

Direksiyon üzerinde ki kolay yönetim tuşları ve geniş multimedya ekranı sayesinde aracınız her şekli ile sizlerin kontrolü altında olacak.

Citroen DS4 Fiyatı Ne Olacak

Araç ile alakalı olarak fiyat seçeneklerine baktığımız zaman henüz açıklanan net bilgiler olmadığından doalyı sizlere bu anlamda da ne yazık ki bilgiler sunamıyoruz. Ancak kısa bir zaman dilimi içerisinde bu konuda da gelişme olması durumunda sitemiz içerisinde ki geniş kapsamlı haber ağımız içerisinde bulabilme şansına da sahip olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Kia Niro Hibrit Crossover İnceleme ve Fiyatı başlıklı yazımızda araba kampanyaları, araç kampanyaları ve Kia Niro Fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here