BMW G-Power X6M 750 Beygir Gücüne Sahip

0
573

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte BMW G-Power X6M incelemesi yapacak ve araç ile alakalı olarak bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Almanya’nın otomobil devi markalarından birisi olarak dikkatleri üzerine çeken BMW, kısa bir zaman dilimi içerisinde bu modeli ile birlikte ciddi anlamda konuşulan markalar arasında yer almayı başardı.

Tam 750 beygir gücünde SUV sınıfı için canavar yaratan marka, bu modeli ile birlikte internet ortamının da en konuşulan araçlarından birisi olarak dikkatleri çekmeyi başardı. Tasarım anlamında standartları dışına çıkmayan marka, bu canavarı ile birlikte sürat sınırlarını zorladığı gibi aynı zamanda kendisi içinde en hızlı SUV deneyimlerinden birisini yaşadı.

BMW G-Power X6M Resimleri

Çizgi desenleri ile döşenmiş bu aracın içerisinde konfor doruklara çıktığı gibi aynı zamanda dizayn da bir o kadar sıradışı olmuş diyebiliyoruz. Marka, aracı geliştirirken hem spor bir model olması hem de performans anlamında da dünyanın en çok konuşulan araçlarından birisi olması için konu üzerinde baya bi durma yoluna gitmiş.

BMW G-Power X6M, aynı zamanda segmenti için en hızlı araç modellerinden birisi olarak da kayıtlarda ki yerini alma başarısını gösterdi. Türkiye geneline baktığınız zaman her ne olursa olsun bu tarz hızlı araçlar yasalarımız gereği de yasak olduğundan dolayı fazla tercih edilemiyor. Hal böyle olunca bizde bilgilendirme amacı ile haberi paylaşıyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Audi A4 Allroad Quattro Tanıtım Filmi Geldi başlıklı yazımızda 2017 audi a4 allroad quattro incelemesi, 2017 audi a4 allroad quattro resimleri ve 2017 audi a4 allroad quattro tanıtım filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here