BMW 100.Yıl Özel Üretim Araç Modellerini Tanıttı

0
110

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte BMW özel serisi ile alakalı olarak edindiğimiz en yeni haberleri paylaşacak ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde bildiğiniz gibi büyük araba markaları arasında da çok ciddi bir rekabet durumu ortaya çıktı ve insanların bu duruma karşı bakışları da ciddi anlamda değişti.

Bildiğimiz gibi 100.yılı için kısa bir zaman dilimi içerisinde ciddi anlamda etkinlik yapan ve insanlara en yeni modellerini tanıtma amacı içerisine giren BMW, zamana yönelik olarak insanlara çok daha modern araçlar sunma yolunda da ciddi adımlar atıyor. Ancak bu özel yıl için özel olarak geliştirilmiş modelleri ile gündeme çok daha net bir şekilde oturuyor.

BMW 100.yıl özel araçları konusunda son derece ciddi bir fikir süreci üzerinde durmuş ve geliştirilen bu yeni modeller Japonya’da düzenlenen bir lansman ile birlikte herkese sunuldu. Mükemmel bir süreç kısa zaman içerisinde sizlerle birlikte olacak. Araçları daha yakından inceleyelim.

2_d

BMW 3 Style EDGE

Sedan ve Touring tasarımına uygun bir şekilde geliştirilmiş olan yeni nesil modellerden birisi olarak ön plana çıkacak araç, klasik BMW çizgisi ile ön plana çıkacak ve beklentileri tam anlamı ile yerine getirecek gibi de görünüyor. Klasik renk seçenekleri ile farklı bir tasarım çizgisini hissetme şansına sahip olacaksınız.

3_d

BMW 300S Celebration Edition

Tasarım ve modern çizgi açısından normalin çok dışında olmayan bir şekilde gelecek olan tasarımımızın insanlar arasında yaygın bir şekilde kullanılması oldukça ilgi çekici. Motor kuvveti açısından da en iyi seçenekleri sizlere sunacak olan BMW’nin bu modeli ile birlikte spor araç deneyimini en iyi şekilde yaşama şansına sahip olacaksınız.

4_d

BMW 2 Active Tourer Fashionista

Aile aracı sınıfı için son derece ilgi çekici bir model olarak tasarlanan modelimizde renk ve konfor açısından mümkün olan en iyi seçenekler en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş şekli ile sizlere sunulmaya devam ediyor. Özellikle ülkemiz genelinde aile aracı modellerine olan ilgi ile birlikte bu 100.yıla özel model fazlası ile ilgi görecek gibi de görünüyor.

5_d

BMW i3 Carbonight

Tasarım anlamında sıradışı bir araç olarak dikkat çeken modelimiz tek kapılı bir şekilde geliyor ve özellikle bayanlar için hazırlanmış olan kibar tasarımı ile yine önceki modellere nazaran çok ciddi bir şekilde yenilik yaratacak olan araçlardan birisi olacak. Şık tasarımı ile de herkesin beğenisini kazanacak.

6_d

BMW 5 Baron

Adından da anlayabileceğiniz üzere tam bir asalet aracı olarak dikkat çekiyor. Özellikle makam sınıfı için en iyi seçenekleri sizlere sunacak olan araç ile birlikte geleceğe yönelik olarak seçenekleri çok daha iyi bir şekilde değerlendirme şansına sahip oluyorsunuz.

7_d

BMW M6 Celebration

Resminden de anlayabileceğiniz üzere görsel anlamda spor tasarım modeline en uygun şekilde geliştirilmiş olan araç modellerinden birisi olacak. Sürat anlamında da görüntüsünün hakkını en iyi şekilde verecek olan araçlar içerisinde yer alan model, yeni senenin en çok satan tasarımlarından birisi olarak da diğer seçeneklere nazaran bir adım daha ön planda olacak.

8_d

BMW i8 Protonic Red

Ferrari tasarımını andıran her anlamda modern bir araç tasarımını 100.yıla özel olarak sizlere sunan BMW, yakın bir zaman dilimi içerisinde çizgisinin çok daha üstünde mükemmel seçenekler üzerine eğiliyor. Yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni seçenekler ile alakalı olarak sizleri bilgilendirme yoluna gideceğiz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yeni Opel Mokka X Teknik Detayları ve Resimleri Sızdı başlıklı yazımızda 2016 opel mokka x, 2016 opel mokka x fiyatı ve 2016 opel mokka x iç ve dış tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here