Ayda 499 liraya Audi

0
478
Audi A1
Audi A1
Audi A1
Audi A1

Kullanıcıların rüyalarını süsleyen Audi’ye şimdi 499 lira aylık taksit ile sahip olmak mümkün.Nasıl mı? Türkiye’nin otomotiv finansman şirketlerinden vdf (Volkswagen Doğuş Finans), Audi markası yeni bir ürün geliştirdi. İsmi VarioCredit olan bu özel ürün . İlk etapta sadece Audi’nin A1 Model araçları için planlanıyor.Bu yeni ürün için aylık 499 TL’den başlayan cazip ödeme koşulları ve değişik  vade seçenekleri sunuluyor.Vdf’’nin şu an sadece Audi’nin A1 Model araçları için özel olarak sunduğu VarioCredit, ilerleyen günlerde Audi’nin diğer modelleri için de uygulanacak.Audi’nin A1 Model araçlarına sahip olmak isteyenler minimum %0,69 faiz oranları ile kullandıkları kredileri 24, 36 ve 48 aylık vadelerde geri ödeyebilecekler.

Ödeme seçenklerinde farklı çözümlere giden VarioCredit ile tüketiciler, 2 farklı ödeme dönemi ile diledikleri dönem içerisinde daha düşük taksit ödeme imkanına sahip olabiliyorlar.Tüketiciler bu düşük taksit olanağından 1-18 ya da 19-35 ay olmak üzere ikiye ayrılan taksitlendirme sürecinden birini seçerek kullanabiliyorlar. VarioCredit’in uygun taksit imkanlarıyla araç bedelinin yüzde 20’sini peşinat olarak aldıktan  sonra 499 TL’den başlayan taksitlerle, A1 sahibi olunabiliyor. Ayrıca son taksitte bulunan  ödeme tutarıda, tüketicinin isteğine bağlı olarak ,yeniden kredilendirebiliyor.

TEILEN
Önceki İçerikCitroen C3 1.4
Sonraki İçerikOtomatik Fren Sistemi En İyi Olan Araç
Merhaba, 41 yaşındayım. Araç kampanyaları sitesinde yazmaya başlayalı uzun zaman olmadı. Eskiden beri arabaları özel bir tutkum olmuştur. Genel olarak araba haberlerini araba belgesellerini seyretmeyi çok seviyorum. Her geçen gün yenilen araçlarda gelişen teknolojileri izlemek, oldukça keyif verici. Murat 124 ile başlayan serüvenin,elektrikli araçlara kadar uzanan evrimini takip etmek bir yerde teknolojinin macerasını da takip etmek gibi. İşte bu yüzden Araba kampanyaları sitesine yazarken, yazdığım her yeni modelde arabalara olan merakım biraz daha artıyor. Yeni modeller ve getirdikleri teknolojilerde buluşmak dileğiyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here