Apple Car ile Alakalı Haberler Netleşmeye Başladı

0
327

Bu haberimizde son dönemde gündemi sıklık ile meşgul eden seçeneklerden birisi olan Apple Car ile alakalı olarak tüm merak ettiğiniz sorulara net yanıtlar verecek ve bu anlamda araç ile alakalı gelişmelere bakacağız. Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Apple, zaman içerisinde yeni alanlarda girişimler yapmaya hazırlanıyor.

Apple Car haberleri bundan bir iki sene öncesinde resmi olarak internet kaynaklarında yer almaya başlamış ve dolayısı ile insanların ilgisini çekmişti. Nitekim bu konuda son dönemde resmi açıklamalar da şirket tarafından yapılmaya başlanınca haberin doğruluğu ile alakalı olarak insanların kafalarında en ufak bir soru işareti dahi kalmadı.

Apple şirketinin araç üretimi ile alakalı olarak zaman içerisinde üretim ağı adına görüşmelerinin sürdürüldüğü ve kısa bir zaman dilimi içerisinde bu anlamda da somut adımlar atılacağı ile alakalı olarak bilgiler sunulmaya başlandı. Herkes için çok daha iyi seçenekler sunacak olan şirket, Uzay çağı modeli aracı ile devrim niteliğinde bir adım atacak.

Apple Car Ne Zaman Çıkacak

Bu konu ile alakalı olarak şirket kanadından yapılan henüz net bir açıklama durumu söz konusu değil ancak birkaç aylık dilim içerisinde üretim amacı ile anlaşmalı oldukları şirket tarafından ilk ciddi adımların atılacağına yönelik olarak bilgiler alıyoruz. Aracın prototip tasarımları bilgisayar ortamında resmi olarak hazırlandı ve yayınlandı.

Apple şirketi, aracın üretimi için kontaklarını çok ciddi anlamda hızlandırken bu anlamda ön plana çıkan bir şirket de oldu. Avustralya menşei ile hizmet veren üreticilerden birisi olan Magna, Apple şirketinin bu projesini üretim anlamında kısa bir zaman dilimi içerisinde hayata geçirmek açısından en ciddi adaylardan da birisi durumunda.

Apple şirketinin aracı ne zaman çıkaracağı ile alakalı olarak henüz net bir zaman bilgisi yok ancak günümüz otomobil şirketlerini çok ciddi anlamda kıskandıracak bir tasarıma imza atacaklarını da az çok tahmin ediyoruz. Türkiye genelinde de bu seçenekler üzerine çok daha kapsamlı seçenekler sunulacak ancak zamanı bekliyoruz.

Apple Car Özellikleri Ne Olacak

Bu anlamda da henüz net bir şeyler söylememiz doğru değil ancak üstün Apple teknolojisi ile geliştirileceği ve gelecek teknolojilere de ciddi anlamda ön ayak sistemlerden birisi olacağı için yeniliğe yönelik olarak birçok önemli özelliği üzerinde barındıracağını tahmin etmek çok da zor olmasa gerek.

Apple şirketinin araba projesi ile birlikte teknolojik imkanları çok daha farklı alanlara doğru kaydırma isteği ve bunun için attığı somut adımlar ile birlikte gelecek birkaç sene içerisinde günümüz otomobil markalarını ve modellerini unutturacak bir tasarıma imza atması gündemde. Tabi ki bu araç sandığımız kadar uygun fiyatlı olmayacak da diyebiliriz.

Apple Car resimleri ile alakalı olarak da internet üzerinde çizimler yer alıyor. Şuan bu tasarımlar o kadar farklı şekilde karşımıza çıkıyor ki her ne olursa olsun bizlerde sitemizde bu seçenekler üzerine en yeni örnekleri sizlere sunma yolunda da hızlı adımlar atıyoruz. Şimdi merak edilen bir diğer detayı cevaplayalım.

Apple Car Fiyatı Ne Olacak

Apple Car üretim safhaları ile alakalı olarak henüz net bilgiler elimize ulaşmadığından dolayı fiyat ile alakalı olarak sizlere vermek durumunda olduğumuz bütün bilgilerin ilerleyen süreçte yanlış çıkma ihtimaline karşı böyle bir topa atlamıyoruz.

Ancak bilgisayar ve telefon modellerinde olduğu gibi araba modelinde de diğer markalara nazaran çok ciddi bir fark olacağı aşikar.

Bir önceki yazımız olan 2016 Model Ferrari GTC4Lusso Özellikleri ile Hayran Bırakacak başlıklı yazımızda ferrari gtc4lusso, ferrari gtc4lusso fiyatı ve ferrari gtc4lusso iç ve dış tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here