Alfa Romeo Giulietta Nisan Ayı Fırsatları Başladı

0
140

Bu yazımızda sizlerle birlikte Alfa Romeo kampanyaları ile alakalı olarak en yeni seçenekleri sunacak ve fikir sahibi olmanızı sağlayacağız. Dünya genelinde kalitesini ortaya koyan ve her şekli ile en iyi seçenekleri sunan markalardan birisidir. Şimdilerde ise kampanyalar ile birlikte çok daha geniş kitlelere hitap etme amacı içerisindeler.

Alfa Romeo Giulietta kampanyaları ile alakalı olarak Nisan ayında 2015 model sıfır araç alımlarınızda çok ciddi fırsatlar sizlere aralıksız bir şekilde sunulmaya da devam edecek. Marka değerini her geçen gün çok daha ciddi bir şekilde tırmandıran markanın diğerlerine nazaran ciddi şekilde fark yaratması da zaten bunun cabası durumunda. Detaylara geçelim.

2015 Model Alfa Romeo Giulietta Kredi Fırsatları

2015 model sıfır Giulietta almak isteyen tüm müşterilere araç kredisi anlamında mükemmel ötesi seçenek Alfa Romeo showroom’larında sizleri bekliyor diyebiliriz. Kısa bir süre dilimi içerisinde her şekilde fark yaratan marka, kredi seçenekleri ile de daha fazla kitlenin ilgisini üzerine çekme gibi bir amaç içerisine girdi.

Nisan ayında Alfa Romeo Showroom’larını ziyaret eden ve bilgi alan müşterilere 2015 model sıfır Alfa Romeo Giulietta alımlarında geçerli olan 50.000 TL’ye 24 ay boyunca %0,99 faiz oranının sunulması da mükemmel ötesi seçenekler sunuyor diyebiliriz. Kredi için genel olarak bankalarca istenen kriterleri yerine getirmiş olmanız gibi bir durum söz konusudur.

Alfa Romeo’nun 2015 model için hazırlamış olduğu bu kredi fırsatlarından yararlanabilmek için online olarak başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Doldurmanızın ardından en kısa süre içerisinde sizleri yetkililer arayacak ve sonrasında dilerseniz mağazalara giderek bu anlamda detaylı bir şekilde fikir sahibi olma şansına erişeceksiniz.

KREDİ FIRSATI BAŞVURU FORMUNU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYIN.

Alfa Romeo Test Sürüşü Günlerinde İndirimler Sizleri Bekliyor

Alfa Romeo markası kısa bir zaman dilimi içerisinde çok geniş kitlelere ulaşma yolunda hızlı adımlar atıyor. Sürekli olarak büyüyen ve gelişen bu sektör içerisinde yükselen değerlerden birisi olmayı başaran marka, seçmiş olduğu modellerinde özellikle kısa süre içerisinde test sürüşlerinin rakamlarını da arttırmayı hedefliyor.

Alfa Romeo showroom’larına giderek test sürüşü yapan ve araçlardan memnun kalıp satın almak isteyen müşteriler hem yukarıdaki gibi uygun kredi fırsatlarından yararlanıyor. Hem de alacağı araçlarda belli bir miktara kadar firmanın önceden belirlemiş olduğu indirim oranlarından da faydalanabilme şansına sahip oluyor.

Kısa süre içerisinde fiyat listesi ile alakalı olarak da değişimler uygulayan firma, müşterilerinin memnuniyeti odaklı olarak çok daha akıllıca adımlar atma yoluna gidiyor da diyebiliriz. Şimdilerde ise 2016 yılı sıfır model alımlarınız için yenilikçi seçenekler sunuluyor.

TEST SÜRÜŞÜ GÜNLERİ KATILIM FORMUNU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYIN.

Alfa Romeo 2016 Model Araç Fiyat Listesi

Alfa-Romeo-fiyat-listesi

Marka sürekli olarak çok daha hızlı bir şekilde büyüyor ve bununla birlikte beklentilerinizi karşılayacak kampanyalar ile de birlikte aslında tüm beklentilerinizin üstüne çıkma gibi bir amaç içerisindeler de diyebiliriz. Fiyat listesinde de indirimlere giden marka, sizleri bu anlamda da cezbetme yolunda etkin seçenekler sunuyor.

2015 model araçlarında yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte kafalarınızdaki soru işaretlerine kısa bir zaman içerisinde çözüm getiren markanın 2016 fiyat listesi üzerinde de ilgi çekici oynamalar yaptığını net bir şekilde söyleyebilme şansına da sahip oluyoruz. Alfa Romeo ile alakalı olarak 2016 fiyat listesini resmi internet sitesinden inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ssangyong Test Sürüş Günleri Kampanyası Devam Ediyor başlıklı yazımızda araba kampanyaları, araç kampanyaları ve otomobil kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here