0
105


Bildiğimiz gibi klas dediğimiz zaman Lincoln Continental modeli kısa zaman içerisinde dünya genelinde popüler olan seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor. Dünyanın en büyük araç üreticilerinden birisi olarak dikkat çeken Lincoln, kısa süre öncesinde ciddi anlamda merak edilen ürününü tanıttı ve bizlerde sizlere bunu haber olarak sunmak istedik.

2017 Lincoln Continental ile alakalı olarak tanıtım ve sunum resimleri internet üzerinde resmi olarak yayınlandı. Asalet, performans ve rahatlık ile alakalı olarak kafanızdaki hemen hemen her şeyi tek bir platform üzerinde sizlere sunuyor ve aslında görüp görebileceğiniz en kaliteli araçlarından birisi olarak da ses getirecek.

Araç ile alakalı olarak tanıtım içerisinde bazı detaylar kesin bir şekilde sunuldu. Bizlerde bu detaylar hususunda sizleri bu haberimiz ile bilgilendirmek istiyoruz.

2017 Lincoln Continental Teknik Özellikleri

1995 yılından bu yana geliştirdiği otomobil modelleri ile birlikte herkesin beğenisini kazanan ve genelde A+ müşteri sınıfı kitlesine hitap etme amacı içerisinde olan Lincoln markası, bu modeli ile de birlikte aslında sınırları oldukça zorluyor diyebiliriz. Aracın tanıtımı içerisinde de aslında çok fazla detaya girilmedi.

Motor detaylarına çok fazla girilmemiş ancak turbo özellikli benzinli bir motor seçeneğinin geleceğini az çok tahmin ediyoruz. Bununla birlikte aracın otomatik ve manuel vites seçenekleri ile de sunulması da gündemde olan diğer seçenekler olarak dikkat çekiyor. Aracın performans anlamında sizlere istediğiniz tüm seçenekleri sunabileceğini de az çok söylemek mümkün. Ülkemizde satışa çıkar mı? Bu konuda net bir şey söylemek de güç.

2017 Lincoln Continental İç ve Dış Tasarım

Tasarım anlamında Lincoln araçlarının hemen hemen tamamında modern ve bir o kadar da asil görüntü olduğunu az çok biliyorsunuzdur. Nitekim bizlerde sitemiz içerisinde bu tarz modern araçların haberlerini takip ederek sizlere sunma yoluna gidiyoruz. 2017 yılında gelecek model de her anlamda size en iyi seçenekleri sunuyor.

Araçta keskin hatlar yerine oval hatlar ciddi anlamda dikkat çekiyor. Metalik boyası ile göz alıcı bir parlaklığa sahip olacak aracımızda aynı zamanda çelik alaşım özel tasarıma sahip jant modelleri de normal dışı seçenekleri sizlere sunacak demek mümkün. Bununla birlikte aracın içerisinde de sizlere normalin çok çok dışında ilgi çekici seçenekler sunulacak da diyebiliriz.

İç mekanda öncleikli olarak deri koltuk döşemesi dikkat çekiyor. Bununla birlikte ikinci olarak geniş koltuk aralıkları ve teknolojik olarak aracın her tarafının şoför tarafından yönetilmesini sağlayan özel ayar panelleri de fark yaratan seçenekler arasında diyebilmek de mümkün. Otomatik vites ağırlıklı olarak satışı beklenen aracın güvenlik açısından da fark yaratacağını biliyoruz.

2017 Lincoln Continental Güvenlik

Araçta sizlerin de tahmin edebileceğiniz üzere günümüz otomobil teknolojilerinin en iyi seçenekleri sunulacak. Şoför ve yolcu güvenliği için en ince detaylara varana kadar düşünülmüş özellikler sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan aracınızı güven içerisinde kullanabileceksiniz.

Özel multimedya ekranı sayesinde de aracın hemen hemen tüm noktalarını sorunsuz bir şekilde yönetebilme şansına da sizlere sunulacak. Ancak şuan bu konu ile alakalı olarak da net bilgileri veremiyoruz. Kesinleşince sitemizde sizlerle olacak.

2017 Lincoln Continental Fiyatı

Üst segment bir araç olduğundan dolayı fiyatın oldukça yüksek geleceğini net bir şekilde söyleyebiliriz sizlere. Bu konuda henüz açıklanan kesin bilgiler yok ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde haber araştırmalarımız sürecek ve sizleri bu anlamda da en net şekilde bilgilendirme yoluna gideceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan 2018 Model BMW M5 Teknik İnceleme ve Fiyatı başlıklı yazımızda 2014 Mart ayı otomobil kampanyaları, 2018 BMW M5 ve 2018 BMW M5 Fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here