45.000 TL ile Alınabilecek Arabalar Listesi

0
82

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte 45.000 TL ile alınabilecek arabalar listesi ile alakalı olarak bilgiler sunacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Bütçeler artık sıfır model araç alabilmek için en önemli unsurlardan birisi olarak dikkatleri çektiği gibi insanlar arasında da araştırılan bir detay haline geldi de diyebiliriz.

Başlıkta yazdığımız bütçe, sıfır model araçlar için ortalama ve hatta düşüğe yakın bir ücret olduğu gibi aynı zamanda ikinci el araç alımlarınız için son derece iyi seçenekleri sizlere sunan bir bütçe olarak nitelendirilir. Üst segment sıfır model araç almak için günümüzde çok ciddi bir parayı cebinize koymuş olmanız gerektiğini de kesinlikle unutmamalısınız.

45.000 TL’ye hangi araba alınır? Bu sorunun yanıtını sizlere mümkün mertebe piyasa araştırması yaparak vermek istedik ve sitemizin kapsamlı içeriğinde sizleri bir de bu şekilde bilgilendirme yoluna gitmek istedik. Daha fazlası için günlük olarak sitemizi ziyaret edebilir ve en yeni seçenekleri sorunsuz bir şekilde değerlendirme altına alabilirsiniz.

45.000 TL ile Alınabilecek Arabalar Listesi

Bu bütçe ile birlikte orta segment gerçekten işinizi görecek, kaliteli markalara ait arabalardan satın alabilme şansına sahip olabileceğinizi net bir şekilde söyleyebilirim sizlere. Türkiye genelinde özellikle bu anlamda yaşanan gelişmeler ve marka algısının çok önemli hale gelmesi de bütçeleri bir o kadar önemli hale getirdi diyebilme şansına sahibiz.

Genele yönelik olarak incelediğimiz zaman özellikle marka algısının çok ciddi noktalara geldiği ülkemizde insanların kaliteli araba alma arzusunun arttığını biliyoruz. Zira araçlara yeni eklenen teknolojik özellikler de çok ciddi anlamda merak ediliyor. Belli miktarlar ile yüksek segment araçlar alınmak isteniyor ancak bu çok da mümkün değil. Bu bütçe ile alabileceğiniz en iyi araçların listesi aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  1. Volkswagen Golf
  2. Opel Astra
  3. Ford Focus
  4. Hyundai Elantra
  5. Nissan Juke
  6. Skoda Yeti
  7. Renault Megane
  8. Mitsubishi Lancer
  9. Seat Leon
  10. Kia Venga

bu liste içerisinde en dikkat çekici olarak dikkat çektiği gibi internet üzerinde de fazlası ile araştırılan araç tiplerinden bazıları olarak da dikkatleri üzerine çeker diyebilmekteyiz.

Üst Segment Araç Fiyatları

Üst segment dediğimiz araçları az çok zaten sizlerin de tahmin edebileceğinizi düşünüyoruz. Audi, Mercedes, BMW ya da bu gibi markalara ait araçların hemen hemen tamamı üst segment sınıfı için üretilen araçlar olduğundan dolayı bu gibi fiyatlar ile bu araçları almak oldukça zor bir seçenek olarak dikkatleri üzerine çeker.

Yukarıdaki araçların listesini incelediğiniz zaman genellikle ülkemizde popüler olan markaları görme şansına sahip oluyorsunuz. Bu modellerin insanlar nezdinde çok fazla ilgi görmesi, aslında sizlere öneri olarak sunmamız için bizler adına yeteri kadar tatmin edici bir neden oldu demek de yanlış olmaz kanaati içerisindeyim.

Almanya menşei sahibi markaların araçları her zaman için bizim ülkemizde son derece iyi seçenekleri sunmaktadır ve tercih safhasında sizlerin de bu modellere doğru bir eğilim içerisinde olmanız oldukça büyük bir avantaj olarak da dikkatleri üzerine çekecektir. Nitekim zaman içerisinde araç modellerinin ikinci el piyasasında da ciddi bir artış gözlemlendi.

45.000 TL gibi bir bütçe ile birlikte istediğiniz özelliklere sahip orta segment araçları sorunsuz bir şekilde satın alabilirsiniz. Yukarıdaki araçların genelinin ikinci elini bı bütçe ile satın alabileceğinizi de ek olarak belirtmek isterim. Yakın bir zaman dilimi içerisinde çok daha yeni seçenekleri sitemiz içerisinde sizlere sunarak fikir sahibi olmanıza yardımcı olma amacı içerisine gireceğiz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Otogaz Sistemi Markaları başlıklı yazımızda en iyi otogaz sistemi hangisi, en iyi otogaz sistemi markaları ve sıralı otogaz sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here