2018 Yeni Kasa Ford Fiesta İnternet Üzerinde Göründü

0
694

Bugün ki haberimizde sizlerle birlikte son dönemde konuşulacak haberlerden birisi olan 2018 Ford Fiesta ile alakalı olarak elimize geçen bilgileri sunacak ve fikir edinmenize yardımcı olacağız. Ülkemiz genelinde de en çok tercih edilen araç modellerinden birisi olarak dikkat çeken Fiesta, 2018 yılına tam anlamı ile bir kimlik değişimi ile giriyor diyebiliriz.

2018 model araba haberleri internet üzerinde çok ciddi bir şekilde ilgi görmeye başladı ki bizlerde geleceğe yönelik olarak en yeni seçenekleri sizler için kovalıyoruz. Sitemizin geniş kapsamlı içeriği sayesinde sizler için yeni yeni seçenekler üzerine fazlası ile yoğunlaşıyor ve geleceğe yönelik olarak çok daha farklı seçenekler üzerinde durulacak gibi görünüyor.

2018 yılında kendi araçları için düşündüğü ciddi tasarım yeniliği hareketini uygulamaya koyacak olan Ford markasının hayalet tasarıma sahip modeli ile alakalı olarak detaylar internet üzerinde resmen sızdırıldı ve bizlerde elimizden geldiğince sizlere en iyi şekilde haberleri yansıtma yoluna gideceğiz. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan detaylara girelim.

2018 Ford Fiesta Teknik Özellikleri

Bildiğimiz gibi bundan uzun bir süre sonrasında çıkarılacak olan araç modellerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Motor seçenekleri ile alakalı olarak net bilgiler edinmemiz elbette ki çok zor olacak ancak her ne olursa olsun bazı tahminlerimizi de sizlere bu anlamda ileterek fikir edinmenize yardımcı olmak istiyoruz. Performanslı bir araç modeli gelecek gibi görünüyor.

Birçok farklı motor tipi ile ülkemizde de satışa çıkarılacak aracın hız sınırlarını ciddi anlamda zorlayacağını ve aynı zamanda yakıt ekonomisi anlamında da ciddi anlamda iyi seçenekleri değerlendirme altına alacağını tahmin ediyoruz. Kendine özel ürettiği motor ile birlikte normalden çok daha iyi bir şekilde seçenekleri değerlendirecek bir modelden bahsediyoruz.

Aracın motor detaylarına dair henüz daha fazla bilgiyi sizlere sunmamızın doğru olmadığını düşünüyoruz. Tasarımsal detaylar ile alakalı olarak biraz daha net duracak ve fikir edinmenizi sağlayacağız. Daha fazlası için güncel piyasaları takip ederek sizleri en net şekli ile bilgilendirme yoluna da gideceğiz.

2018 Ford Fiesta İç ve Dış Tasarım

Öncelikle tasarımı gövde anlamında da dizayn anlamında da tamamen değiştirme yoluna gidecek aracın yeni model tasarımında birçok araca doğru benzetmelerde bulunabileceğimi de ek olarak söylemem gerekiyor. Eleştireceğim noktalar elbette ki var ancak biz biraz daha derinlemesine gireceğiz. Araçta birçok farklı noktada yenilikler meydana geldi ve benzetmeler ile de sizleri bilgilendireceğiz.

Arkadan baktığımız zaman aracın özellikle Mercedes SUV sınıfı araç modellerinde ki arka tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Araca yandan baktığımız zaman Kia Cee’d tasarıma yakın bir duruş var ancak normalden çok daha gövdeli ve asil duran bir araç modeli olduğunu da net bir şekilde söyleyebilme şansına da sahip olabilmekteyiz.

Bununla birlikte normalden çok daha hafif bir kasa tasarımı ile sunulan bu aracın insanlar arasında ilgi çekici bir araç modeli olacağını tahmin ediyorum. Neden derseniz birçok farklı konsepti kendi içerisinde barındıran ilgi çekici modellerden birisi olarak dikkat çekiyor. Araç ile alakalı olarak detaylar yakında daha net bir şekilde karşımıza çıkacak.

2018 Ford Fiesta Fiyatı

Fiyat seçenekleri ile alakalı olarak kısa zaman içerisinde ne olur bilmiyoruz ancak geçmişten günümüze gelecek dönemle ile alakalı olarak yorum yapma yoluna çok fazla gitmediğimizden dolayı detayların resmi ağızlardan açıklanmasını beklemek çok daha mantıklı ve ilgi çekici bir hareket olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Renault Twingo GT Modeli Büyüleyecek başlıklı yazımızda 2016 renault twingo gt, 2016 renault twingo gt fiyatı ve 2016 renault twingo gt iç ve dış tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here