2018 Porsche Cayenne Teknik İnceleme ve Fiyatı

0
119

2018 Model Porsche Cayenne Objektiflerde

Dünya genelinde SUV tipi araç dediğimiz zaman herkes Porsche Cayenne modelini bir şekilde kenara koyar. Aracın müdavimleri o kadar fazla ki dünya genelinde tasarım ve performans açısından kendisini en iyi şekilde kanıtlamış olan araç modellerinden birisi olarak da ciddi şekilde ön plana çıkar.

Aldığımız haberlere göre 2018 Porsche Cayenne modeli ile alakalı olarak çalışmalar başlamış ve objektiflere yansıyan görüntüleri ile de ciddi şekilde ön plana çıkmış. Araç ile alakalı olarak elde ettiğimiz verileri ve izlenimleri sizlere sunarak bu anlamda net bir şekilde bilgi sahibi olabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

2018 Porsche Cayenne Teknik Özellikleri Ne Olacak?

SUV sınıfı için geliştirilmiş bir araç olan Cayenne, Porsche markasının sürat araçları üreten bir marka olması vesilesi ile de bu zamana kadar çok ciddi motor düzeyleri ile karşımıza çıktı. Sınıfının en süratli araçlarından birisi olarak geçmişten günümüze ön plana çıkmayı başaran Cayenne ile alakalı olarak 2018 yılına dair durumlar çıkmaya başladı.

3.0 litre benzinli motor seçeneği ile geleceğini tahmin ettiğimiz araç içerisinde aynı zamanda tam otomatik şanzıman seçeneği de ön plana çıkacak. Şuan için bilgiler kesin değil ancak kısa bir zaman dilimi içerisinde araç ile alakalı olarak detayların net bir şekilde elimize ulaşacağını da tahmin ediyoruz. Sitemizde sizlerle detayları paylaşacağız.

2018 Porsche Cayenne İç ve Dış Tasarım

Yıllardan beri baktığımız zaman Porsche markasının Cayenne modeli ile alakalı olarak tasarımdan yana çok ciddi farklılıklar görmüyoruz. Ufak nüanslar ile birlikte aracın belli başlı seçeneklerini ön plana çıkarmak dışında yaptıkları çok fazla bir şey olduğunu söyleyemeyiz. Carrera modeli için de aynı şeyler geçerli demek yanlış olmaz.

2018 model Cayenne için elimize geçen resimler sonunda tasarımdan ve çizgiden yana yine çok ciddi değişimlerin olmadığını görüyoruz. Dıştan baktığımız zaman tasarım, yıllardır bildiğimiz ve kalitesi ile hepimizi kendisine ciddi şekilde aşık eden araç modellerinden birisi olarak da dikkat çekiyor.

İç tasarımında o alışık olduğumuz deri koltuklar ve konsol tasarımı da çok ciddi bir şekilde ön plana çıkıyor da diyebiliriz. Kısacası çok bir değişim olmayacak ancak yakın zaman içerisinde konsept tasarımları kesinleşince sitemiz içerisinde en yeni örnekleri görebilme şansına da sahip olacaksınız.

2018 Porsche Cayenne Güvenlik

Güvenlik konusunda dünya genelinde ki araç üreticilerini koyduğumuz zaman en çok önem veren markalardan birisi de Porsche markasıdır. 2018 yılında çıkacak teknolojilere göre bu aracın da son donanım güvenlik önlemleri ile donatılacağını söylemek sanırım yanlış olmaz. Aynı zamanda bazı sistemleri de kendileri geliştirerek dünyaya armağan ediyorlar.

Aracın şoför ve yolcu güvenliği açısından tüm detaylarının son teknoloji donanım ile birlikte sunulması sizlere ayrıca bir deneyim sağladığı gibi marka imajı ile alakalı olarak da yine mükemmel seçenekler sunuyor. Ancak 2018 yılına kadar daha yeni teknolojiler geliştirilebileceğinden dolayı bu anlamda yorum yapmak ya da beklentilerimizi yazmak çok da mantıklı bir hareket olmayacaktır kanısındayım.

2018 Porsche Cayenne Fiyatı

Bu araç ile alakalı olarak 2018 yılına kadar net bir fiyat vermemiz henüz mümkün değil. Yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni detayların kesinleşmesi ile birlikte sizlere çok daha net bilgiler sunabilmek için sitemiz içerisinde yeni bir haber yayını açacağız. Otomobil teknolojilerinin ulaştığı son nokta itibari ile Cayenne, tam bir efsane olacak gibi de görünüyor.

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Toyota GT 86 Teknik İnceleme ve Fiyatı başlıklı yazımızda 2017 Toyota GT 86, 2017 Toyota GT 86 Fiyatı ve 2017 Toyota GT 86 Güvenlik hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here