2018 Model Mercedes-AMG C63 R Coupe Modeli Görüntülendi

0
640

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte 2018 model Mercedes-AMG C63 R Coupe incelemesi yapacak ve araç ile alakalı olarak elimize geçen bilgileri sizlere mümkün mertebe en objektif şekli ile sunma yolunda somut adımlar atma yoluna gidiyoruz.

Türkiye genelinde baktığımız zaman özellikle A+ müşteri sınıfının en çok güvendikleri ve tercih ettikleri araç markalarından birisi olarak gösterebileceğimiz Mercedes, geleceğe yönelik çalışmaları ile birlikte sektörünü şimdiden hareketlendirmeye başladı bile.

Coupe sınıfı için mükemmel bir araç hazırlayan ve kendi standartlarından ödün vermeyen şirketin bu yeni efsanesini sizlerle birlikte elimizden geldiğince biraz daha yakından inceleme şansına erişmek istedik.

2018 Mercedes-AMG C63 R Coupe Teknik Özellikleri

Tahmin edebileceğiniz üzere henüz geliştirilme aşaması içerisinde olan bir araç modelidir ve kısa zaman içerisinde ne gibi seçeneklerin geleceği belli değil. Aracın kasa tasarımı üzerindeki çalışmaların bitmesi ile birlikte denemelerine başlandı ve kısa bir zaman dilimi içerisinde internet ortamında hızlı bir şekilde yayılmayı başardı da diyebilirim.

Her zaman olduğu gibi üst segment motor seçenekleri üzerinde duracağını düşündüğümüz Mercedes markasının bu aracında sürate biraz daha ağırlık vereceği yönünde de haberler bizlere ulaşmaya devam ediyor. Tabi ki henüz kesin bir şey yok ancak gelecek dönemde araç ile alakalı olarak çok daha kapsamlı bilgilerin sunulacağını sitemiz içerisinde de bunları paylaşacağımızı söyleyebilirim.

2018 Mercedes-AMG C63 R Coupe Resimleri

Yukarıdaki resimlerden de anlayabileceğiniz üzere spor sınıfı için mükemmel bir araç modelini 2018 yılında bizlere sunma amacı içerisinde olan bir Mercedes markası olduğunu net bir şekilde görebilirsiniz. Özellikle arka rüzgarlık ve bagaj kapağı renginin farklı bir renk tutulması, araca sanki bir yarış sınıfı otomobil havası kazandırmış demek yanlış olmaz.

Tasarım üzerinde farklı olarak herhangi bir çalışma yapılmayacağının haberleri netleşti. Marka, artık aracın teknolojik donanımları üzerinde çalışacağı gibi aynı zamanda motor seçenekleri üzerinde de farklı seçenekler sunma yoluna gidecek.

Bir önceki yazımız olan Yeni Citroen C4 Cactus Rip Curl Türkiye Fiyatı ve Özellikleri Geldi başlıklı yazımızda citroen c4 cactus rip curl, citroen c4 cactus rip curl iç ve dış tasarım ve citroen c4 cactus rip curl incelemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here