2018 Model BMW M5 Teknik İnceleme ve Fiyatı

Araç İncelemeleri Barış KorzayBugün ki yazımızda sizlerle birlikte BMW M5 modeli ile alakalı olarak yakın bir zaman dilimi içerisinde internete düşen haberlerden birisini inceleyeceğiz. Sitemiz içerisinde siz değerli okuyucularımızın bilgi sahibi olabilmesi adına özellikle bu araç ile alakalı araştırmalarımızı yurtdışı odaklı olarak sürdürmeye ve en doğru bilgileri almaya özen gösteriyoruz.

2018 BMW M5 ile alakalı olarak resimler ve deneme aşamasındaki bazı detayların internete düşmesi ile birlikte sizlere bunları sunmak istedik. Performans ve tasarım açısından yine klasik bir BMW modeli sizlerle olacak. Her anlamda memnuniyet veren ve aynı zamanda sizlere klas bir deneyimi hissettirecek kadar marifetli bir otomobil. Şimdi detayları daha yakından inceleme yoluna gidelim.


2018 BMW M5 Teknik Özellikleri

Aracımız yine performansa dayalı bir araç olduğundan dolayı klasik sevenlere olduğu kadar hız tutkunlarına da ciddi şekilde hitap edecek bir model olarak ön plana çıkacak gibi görünüyor. Litre bazında yüksek hacimli bir motor seçeneği geleceği gibi aynı zamanda hız kalitesi anlamında da fark yaratacak bu aracı daha yakından inceleyelim.

4.4 Litre V8 Turbo Motor – 600 PS Güç – 0 – 100 KM / 4 SN – Tam Otomatik Şanzıman

Şuan için motorun sunulacak tek özelliği olarak dikkat çekiyor. Hali hazırda günümüzde kullanılan aracın kaputunun altında ise 450 PS değerinde güç üreten yine bir V8 motor modeli olduğunu da tekrardan hatırlatmakta yarar var. Araç şaha kalkacak kadar hızlı olacak.

2018 BMW M5 İç ve Dış Tasarım

Şuan aracın hayalet tasarımı üzerinde denemeler yapılıyor diyebiliriz ancak her anlamda kaliteli ve bir o kadar da ilgi çekici görüntüye sahip klasik M5 tasarımı ile geleceğini söyleyebiliriz. Bildiğimiz uzun ve ince kasa tasarımından ziyade bu aracın biraz daha kalıplı görünebilmesi için kullanulan materyallerde değişime gidilmiş gibi bir durum söz konusu.

Bununla birlikte aracın içerisinde deri döşeme koltuk olacağı gibi son teknoloji multimedya ekranda aracınızı her şeyi ile yönetebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Direksiyon üzerinde ki tuşlar sayesinde de yol tutuşunuz çok daha kolay olacak. Araç, performansına nazaran çok ciddi bir güvenlik donanım seçeneği ile de sizlere sunuluyor diyebiliriz. Hal böyle olunca beklentiler de tam olarak karşılanacak gibi görünüyor.

2018 BMW M5 Güvenlik

Bildiğimiz gibi Alman teknolojisi araçların tamamında en çok dikkat çeken detaylar güvenlik ile alakalı olarak ince şekilde düşünülmüş detaylardır. Kısa bir süre dilimi içerisinde yapılan gelişmeler ile birlikte BMW araçlarının hemen hemen tamamında üstün donanım seçenekleri dikkat çekiyor da diyebilmekteyiz. Tabi ki şuan bu aracın 2018 yılında çıkacağını düşündüğümüz zaman o zamana kadar yaşanacak gelişmeler ile alakalı olarak da yenilemeler meydana gelecektir.

Günümüz araçlarının hemen hemen tamamında karşımıza çıkan rutin teknolojik güvenlik ekipmanlarının da net olarak ortaya çıktığını biliyoruz. Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi, Araç Denge Sistemi, Viraj Destek Sistemi, Şerit Takip Sistemi ya da bu gibi aklınıza gelebilecek tüm teknolojiler aracımızın içerisinde yer alacak ve herkes için AIR-BAG desteği sağlanacak.

2018 BMW M5 Fiyatı

Şuan bu konu ile alakalı olarak ne söylesek sizleri yanıltmış oluruz. 2018 yılı için tasarlanan bir araç modeli olduğundan dolayı o zamanın araç piyasası şartlarına ve ülkemiz vergi oranlarına da bakılarak ilerleyen süreçte bir tahmin yapmak mümkün olabilir. Sitemizi takip etmeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan 2017 Opel Insignia Teknik İnceleme ve Fiyatı başlıklı yazımızda 2017 Opel Insignia, 2017 Opel Insignia Güvenlik ve 2017 Opel Insignia İç ve Dış Tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Barış Korzay {Barış Korzay}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir