2018 Mercedes GLA Yeni Tasarımı ile Gelecek

0
551

Bugün ki haberimizde kısa bir süre öncesinde internete düşen ve piyasayı ciddi anlamda hareketlendiren 2018 Mercedes GLA serisi ile alakalı olarak inceleme yapacak ve fikirlerimizi sizler ile paylaşacağız. Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden birisi olarak dikkat çeken Mercedes, gerçek anlamda sektöründe fark yaratmayı başarıyor demek yanlış olmaz.

Mercedes ile alakalı olarak son dönemde birçok yeni araç modeli için haber paylaştık. Geleceğe yönelik çalışmalarını tüm hızı ile devam ettiren marka, en çok ilgi çeken modellerine yeni bir makyaj yapma konusunda da yine tasarımcıların fikirlerini araçlar üzerinde uygulama yolunda adımlar atıyor. Mercedes GLA serisi çok farklı bir görünüme bürünerek geliyor.

Mercedes GLA 2018 makyaj görselleri internet üzerinde yavaş yavaş yer almaya başladı. Alman otomobil devi, bu aracı ile birlikte diğer firmalara hem meydan okuyor hem de kısa bir zaman dilimi içerisinde sektörünün en belirleyici şirketlerinden birisi olma yolunda somut adımlar atıyor. Öncelikle elimize gelen görselleri sizlere sunmak istiyoruz.

2018 Mercedes GLA Resimleri

Aracın resimlerini yukarıda incelediğiniz zaman araç üzerinde birçok farklı makyaj denemesi ortaya çıktı. Kısa bir zaman dilimi içerisinde araç ile alakalı olarak somut değişimler ortaya çıkacak ancak şuan için yukarıda da gördüğünüz üzere bantlar ile denemeler yapılıyor ve bu da tasarım anlamında fark yaratan detaylar olarak dikkatleri çekiyor demek sanıyorum ki yanlış olmaz.

Mercedes GLA aynı zamanda performans seçenekleri anlamında da yenilikçi seçenekler ile alakalı olarak motor sistemleri konusunda da ileri düzey çalışmalar yürütülüyor. Türkiye genelinde özellikle Mercedes modellerine ilginin çok ciddi anlamda artması da ayrıca dikkat çeken unsurlardan birisi olacak. Fark yaratan bir araç 2018 yılında da gelecek diyebiliriz.

Mercedes GLA ile alakalı olarak yakın bir zaman dilimi içerisinde elimize geçecek olan en yeni bilgileri ve belgeleri sitemiz içerisinde ek haber konuları ile birlikte siz değerli okuyucularımıza sunmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan 2018 Ford Mustang 10 İleri Şanzıman Gelecek başlıklı yazımızda 2018 model ford mustang hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here