2018 Ford Mustang 10 İleri Şanzıman Gelecek

0
527

Bugün ki haberimizde 2018 model Ford Mustang ile alakalı olarak elimize geçen bazı söylentiler konusunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Amerikan Kası lakaplı bu mükemmel otomobil, geçmişten günümüze dünya genelinde en popüler ve en ilgi çekici otomobil modellerinden birisi olarak ciddi şekilde ön plana çıkıyor demek yanlış olmaz sanırım.

2018 yılı için hummalı bir hazırlık içerisinde olan marka, bu efsane modeli çok daha ileri taşıyabilmek için yaratıcı fikirler üzerinde duruyor. Ford Mustang, özellikle birkaç senelik dilim içerisinde maddi olarak baktığımız zaman sürekli olarak A++ müşteri sınıfına hitap ediyor ve ülkemizde görmeye çok da alışık olmadığımız bir klasman olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

2018 Ford Mustang 10 İleri Şanzıman

Ford Mustang modellerinin en çok ilgi gören ve bilinen özelliklerinden birisi ne diye sorsanız egzoz herkes için ön plana çıkan cevap olarak dikkatleri çekiyor. Sürati ile de 2018 yılına damga vurmayı amaçlayan bu harika aracın şanzıman seçenekleri anlamında da ileri düzey bir hale getirilmesi üzerinde hummalı bir çalışma yürütülüyor.

10 ileri şanzıman ile gelecek olan bu aracın kısa bir zaman dilimi içerisinde dünya genelinde haberlerin en büyük konularından birisi olarak dikkatleri çekeceği de gündemde ki bir diğer madde olarak dikkat çekiyor. Mustang, 2018 yılına her anlamda damga vuracak bir araç modeli olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Seat Leon Facelift Detayları Yayınlandı başlıklı yazımızda 2017 seat leon facelift, 2017 seat leon facelift iç ve dış tasarım ve 2017 seat leon facelift incelemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here