2017 Yeni Opel Zafira Tourer Tanıtımı Gerçekleşti

0
792

Bugün elimize ulaşan bilgiler eşliğinde siz değerli okuyucularımıza 2017 Opel Zafira Tourer ile alakalı olarak en yeni seçenekleri sizlere sunacak ve fikir edinmenize yardımcı olacağız. Almnan otomobil devi, kısa bir zaman dilimi içerisinde gelecek senenin modellerini de hızlı bir şekilde tanıtma yoluna gitti ki sitemizde de hareketli dönemler yaşanmaya başladı.

Otomobil teknolojileri her geçen gün kademe kademe çok daha ciddi bir şekilde yükseliyor ve bununla birlikte Alman markaları, normalden çok daha hızlı bir şekilde büyüme yoluna gidiyor. Ülkemiz, özellikle altyapı anlamında çok daha modern seçenekleri tercih ediyor. Opel, ülkemizde en çok satan markalardan birisi olarak da dikkat çekiyor diyebiliriz.

Yeni otomobil incelemeleri kategorimiz içerisinde özellikle her geçen gün yeni modelleri sizler için incelemeye devam ediyoruz. Opel markasının aile sınıfı için geliştirdiği en yeni modeli siz değerli okuyucularımız ile birlikte incelemek adına resim galerimizi de hazırladık. Lafı daha fazla uzatmadan araç ile alakalı olarak seçenekleri daha yakından inceleyelim.

2017 Opel Zafira Tourer Teknik Özellikleri

Opel markaya sahip araçların hemen hemen tamamında olduğu gibi bu modelinde de performans ciddi anlamda ön plana çıkıyor ve bizlerde sitemiz içerisinde sizleri bu modeller ile alakalı olarak bilgilendirme yoluna gidiyoruz. 2017 yılında çıkarılacak araçlardan birisi olduğundan dolayı motor ile alakalı olarak detaylar henüz açıklanmadı.

Opel Zafira Tourer modeli ile birlikte tasarım anlamında farklılık yoluna giden araç, aile aracı konseptini en hafif şekli ile sizlere sunduğu gibi aynı zamanda güvenlik seçenekleri anlamında da kendi sınırlarını çok ciddi bir şekilde zorlama yoluna gidiyor diyebiliriz. Aracın resimlerinin de internet üzerinde paylaşılması, ayrıca ilgi çeken detaylardan birisi diyebiliriz.

Aracın motor seçenekleri ile alakalı olarak şuan için konuşabileceğimiz çok fazla seçenek yok ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde bu konuya yönelik olarak çok daha net detaylar resmi ağızlardan açıklanacaktır. Bizlerde sitemizde bu seçenekleri değerlendirme altına alacak ve sizler için sunma yoluna da gideceğiz.

2017 Opel Zafira Tourer İç ve Dış Tasarım

Öncelikli olarak çok daha kalıplı ve ilgi çekici bir tasarım üzerinde durulması, araç için kapsamlı bir tasarım yeniliği anlamına geliyor. Dıştan baktığımız zaman çok daha geniş bir aile sınıfı araç olarak tasarlanan modelimizde yuvarlak hatlar dikkatleri çekerken rahatlık anlamında da maksimum seçenekler siz değerli araç alıcılarına sunuluyor demek yanlış olmaz.

Çelik jantlara sahip aracımız, yer ile olan yükseklik anlamında biraz daha yüksek olacak ve bu sayede tam bir aile aracı konsepti meydana getirilmiş olacak. İç mekanda ise özellikle panoramik cam tavan o kadar mükemmel bir hava katıyor ki aracın çehresini tam anlamı ile değiştiriyor. Son derece ilgi çekici seçenekleri de sizlere sunma yoluna gidiyor.

Multimedya ekranı sayesinde araç içerisinde her türlü kolaylık sizlere sunuluyor. Güvenlik seçenekleri anlamında da gelişmiş bir araç modeli olarak dikkat çeken olan Zafira Tourer modeli, aynı zamanda şoför konsolu açısından da son derece modern bir dizayna sahip olan araçlardan birisi olarak dikkat çekecek.

2017 Opel Zafira Tourer Ne Zaman Çıkacak?

Aracın çıkış tarihi ile alakalı olarak şuan size verebileceğimiz bilgilerin tamamı yanıltıcı olabileceğinden dolayı bu anlamda net bir şekilde bilgi vermekten kaçınıyoruz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde konu ile alakalı olarak daha kapsamlı seçenekleri sizlere sunacak ve fikir sahibi olmanıza yardım edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan BMW 100.Yıl Özel Üretim Araç Modellerini Tanıttı başlıklı yazımızda bmw 100.yıl özel araçları ve bmw özel serisi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here