2017 Yeni Mercedes E Serisi All-Terrain Resmen Tanıtıldı

0
473

Bugün ki haberimizde siz değerli okuyucularımız ile geçtiğimiz günlerde tanıtılmış olan Mercedes E serisi All-Terrain incelemesi yapacak ve bilgi sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. SUV sınıfı için geliştirilen bu mükemmel araç ile birlikte markanın piyasayı kısa bir zaman dilimi içerisinde domine etme amacı içerisine gireceği çok da zor tahmin edilecek bir şey değil.

Tasarımdaki mükemmel değişiklikler, renk olarak kırmızının asil duruşunun seçilmesi ve bununla birlikte geniş tasarımı ile çok ciddi anlamda geniş bir kitleyi kendisine hayran bırakacak olan bu arabanın kısa bir zaman dilimi içerisinde dünya genelinde dillere pelesenk olacağını da söylemek mümkün. Çok fazla detay yok ancak tasarıma dair her türlü detay elimize ulaştı.

Markanın performans ve görsellik anlamında tam anlamı ile mükemmele yakın bir araç geliştirmiş olduğunu da net olarak söyleyebiliriz.

Mercerdes All-Terrain Teknik Özellikleri

Motor seçenekleri anlamında marka tarafından henüz net detaylar internet üzerinde yayınlanmadı ancak kendi kriterlerinden vazgeçmeyen Mercedes markası, yine aynı yolda ilerleme devam edecek. Dizel ve benzinli motor seçeneklerini bizlere sunacak olacak olan araç, tam bir performans aracı olarak da dikkat çekecek.

E220d 4Matic motor seçeneğinin geleceği haberlerini aldığımız aracımızın motor kuvveti açısından da önceki SUV sınıfı araç modellerini kısa zaman içerisinde unutturacağı da gelen diğer haberler arasında diyebiliriz.

Mercedes All-Terrain İç ve Dış Tasarım

Görsel olarak her anlamda mükemmele yakın bir şekilde geliştirilmiş olan aracın konforu üst düzey. Son dönemlerder yaygın hale gelen tablet elektronik gösterge paneli araca çok ayrı bir hava katmış gibi görünüyor. Geniş yapısı, aracın tam bir aile aracı sınıfı içerisinde gösterilmesini de sağlıyor.

Deri döşeme koltukların mükemmel görünümü ve Mercedes markasına özel olarak tasarlanmış olan konsolun mükemmel görselliği aracı tam bir efsane haline getiriyor. Ülkemiz için fiyat seçenekleri henüz açıklanmadı ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde sitemizde bu örnekleri sizlere sunma yoluna gideceğiz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Alfa Romeo Giulia Teknik Özellikleri ve Fiyatı Netleşti başlıklı yazımızda 2017 alfa romeo giulia, 2017 alfa romeo giulia iç ve dış tasarım ve 2017 alfa romeo giulia incelemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here